1. 1.
  Aksi ispatlanamaz gerçek. Bir ülkenin her bir dalı mı kötü olur yahu. bayan voleybolunu bir kenara bırakırsak, insanların bir çoğunun, silahlı saldırı yapacak kadar değer verdiği futbolda her dönem daha da düşüyoruz.

  Geçen gün yaşanan 11 saatlik elektrik kesintisinden sonra, açıklama yapmak için çıkan birisi vardı. O kişinin kim olduğunu biliyorsunuz, saçını, sakalını, elbisesi kirlenmesin diye işçiye 10 metre mesafeden
  Bakması vs. Vs. Gerçi yaptığı açıklama da açıklama olsa üzülmeyeceğim...

  Saç, sakal demişken bir ilimizin valisine değinmek istiyorum. Acaba o vali, aynı lafları o kişiye diyebilir miydi? Bu ülkede her zaman aynı şey oluyor. Yaşaması gerekenler kurşunla, gazla, bıçakla öldürülüyor, ölmesi gerekenler, 100 çeşitli kahvaltı yapıyor, konvoyuna arabalar ekliyor, insanlara lüksün haram olduğunu anlatması gerekirken altına Mercedes-Benz alıyor.

  interneti niye böyle parça parça kapatıyorsun acaba? Geçen gün yurtdışına gittiğin zaman elektriği kapattığın gibi, interneti de kökünden kessen daha iyi olur bence. Sen de rahatlarsın biz de rahatlarız. Kapat vallaha ya kapat gitsin.

  Hastahanenin ortasına sıçan teyze seni de unutmadık. Ama özgecan'ı unuttuk, Soma'yı unuttuk, madımak aklımızdan silindi, Gezi parkının en temiz insanı ali ismail korkmaz'ı unuttuk. Keşke arkamızda kalan 13 yılı da unutsak...
  5 -1 ... persheid
 2. 2.
  yalan diyemedim arkadaş nasıl desem bilemedim.
  ... mehdin81
 3. 3.
  Aksini savunanların, rüştünü ispatlaması gereken gerçektir.
  1 ... persheid
 4. 4.
  üzerinde (yani bu topraklar üzerinde, yanlış anlaşılmasın) oturan birtakım götlerin daha iyi bileceği bir gerçektir.

  (bkz: şlak)
  ... nicki uzun
 5. 5.
  hepimizin sayesinde olan şeydir.
  2 ... zarbut
 6. 6.
  Got killari yuzundendir.
  ... selia
 7. 7.
  Sinop Hatay arası kan toplamış. şişme var.
  ... beysar
 8. 8.
  mala bağladık iyice mk. ülke ülke değil tiyatro salonu, panayır lan.
  ... excellency1923