bugün

görsel

Türkiye'nin IMF ihtiyat hesaplarında biriken paylarından 2.3 milyon 'Özel Çekme Hakkı' tutarında nakit, Somali'nin kuruluşa birikmiş borcunun silinmesi için kullanılacak.

https://tr.sputniknews.co...borcu-icin-devreye-girdi/
bu başlığa yazacaklarımı 3 kere yazdım yazdım sildim.
yazacaklarım beni ve sözlüğü yasal yönden zor durumda bırakır diye yazmıyorum şimdilik.

ama size şöyle küçük bir ipucu bırakıyorum zeki olanlar anlarlar;
(bkz: rte nin somali aldatmacası)

bu başlıkta benim yazdıklarımı okuyun iş nerelere çıkıyor görün.
Şimdi bizim kullanmasakta imf te belli bir meblağ paramız var ve biz bunu somali için mi harcadık?

Yoksa imf bize borç vermek için bak lazım olursa diye kenara ayırdığı parayı somali için mi harcadık?

Yoksa biz belli aralıklarla imf e üyelik parasi veya kart aidatı gibi para vermek zorundaydık ve bu verdiğimiz paralar somali için mi harcandı?

Sonuç olarak her halükarda bizim paramizi niye somaliye harcıyoruz amk.
Ülkedeki kaçak siyahi arkadaşlardan çok memnun kalanlar varsa...
böyle seçmene böyle iktidar ......

Rizeliyim Açım Cumhurbaşkanımızın Sonuna
Kadar Arkasındayım .

https://www.youtube.com/watch?v=m-g4Ps6NzPY+uludağ sözlük video ya eklensin
bunlarda ortaya çıkanlar ....

neyse . başlayan herşey biter ....
türkiye; önce kendi borçlarını asya kamu bankasına ödesin, ekonomisini düzeltsin de sonra somali'nin ki ile ilgilensin.
Maksadını anlayamadığım işlerdir. Tabi tengir'in yazdıklarını bir kenara koyarsak... Hadi onları geçelim..

Türkiye Somali'ye şunca yıldır yardım ediyor, askerlerini eğitiyor, hastane, cami filan yapıyor ama ülkede hiçbir iyileşme belirtisi yok. O kadar eğitilen asker, polis ülkeyi bir türlü kontrol altına alamıyor, ekonomisi düzelmiyor..

Bakın yakın geçmişte soykırım yaşanan Ruanda bugün afrikanın parlayan yıldızı.. Fakat akp'nin el attığı hiçbir yerde ot bitmiyor, sonuç alınamıyor..

Ne iş?
akape seçmeni sayesindedir.

oy veren ağlamasın, silkerler yoksa.
görsel
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.