1. 1.
    akp'nin oylarının düşmesine rağmen bu seçimlerde yine kanıtlanmış olan durumdur. seçim sonuçlarına göre akp'den daha ortadoğulu olan bir ezik grup, arpa görmüş camış gibi meclise akın etmiş bulunmakta.

ulan siz bu kürtleri çok ilerici çağdaş falan mı sanıyorsunuz acaba ? bunlar 4 karı alıp 20 çocuk yapan isyan önderleri şeriatçı şeyh sait, molla mustafa barzani olan adamlar. ulan bu adamlar ortadoğulu be. bildiğin öküzün önde gideni.

siz akp gitsin diye bu zihniyeti meclise soktunuz, hem de 79 tane milletvekiliyle. bir chpli olarak söylüyorum. akp bile bu adamlardan 20 kat daha temizdir. bak düşünün seviyeyi.

edit: bana akpli diyenlere söylüyorum. ailem chp'nin adı, anadolu ve rumeli müdafaa-i hukuk cemiyetiyken bile chpli'ydi.
    12 -4 ... shah caspian
  2. 2.
    (bkz: vatana hakaretler yağdıran vatansever)
    4 ... espiri
  3. 3.
    (bkz: günaydın)

ama şu sikik arapperest'leri ülkeden siktirle gönderirsek hiçbir problem kalmayacak.
    1 ... taciturnn
  4. 4.
    başlığı görüp kahkalara boğuldum ve anında girdim kardeşim. bütün anlatmak istediklerin için zaten başlık yeterli. bu arada katıldıgım önerme.
    1 -1 ... hukuk okuyan doktor
  5. 5.
    Yazar burada "silik" demek istemiş fakat q klavyenin azizliğine uğramıştır. Siliktir o silik..
    sikik olsa duramazdı..
    ... akrotim
  6. 6.
    Yüzde yüz katıldığîm gerçektir... beyler fazla götünüz kalkmasın zavallı bir ortadoğu ülkesinde yaşıyorsunuz...
    ... the soul of shakespeare
  7. 7.
    orjinal chp li lafı.
    1 -1 ... kadir1999 guclu cocuk
  8. 8.
    tanıştığım türkiye'de evi olan yüzlerce yabancının dışardan gözlerle itiraf ettikleri ve bir bir memleketlerine dönmelerine neden olan, son on yılda türkiye'nin geldiği son noktadır.
    ... budapest express
  9. 9.
    "Sikik" dedi. Chplidir herhalde.
    ... katipzade
  10. 10.
    kesinlikle doğrudur.

(bkz: kürtler) (bkz: akpliler)

ama herseye rağmen
    (bkz: laiklik)
    1 ... istikrarli dengesiz