1. 1.
  Her gün binlerce Afgan, AKP hükümetinin desteği ile iran üzerinden Türkiye'ye giriyor. Hali hazırda, ülkemizde 5 milyon Suriyeli olduğunu biliyoruz. ilginç bir şekilde AKP hükümeti Suriyeliler daha fazla çocuk yapabilsinler diye de her türlü tıbbi desteği de sağlıyor. Bu imkanlara sıradan bir Türk vatandaşının sahip olmadığını belirtmek gerekiyor.

  Eğer ki Türkiye'yi yönetenler politikalarında ısrarcı olurlarsa, 5 milyon Afgan'ın daha Türkiye'ye geleceği ve bunu başka mülteci akınlarının da takip edeceği tahmin ediliyor.

  10 yıl sonra, Türkiye'de en azından 15 milyon mülteci yaşıyor olacak. Uzun vadede ise Kürtler, Türkiye'deki 3. büyük azınlık durumuna düşecekler. Türklerin ülke nüfusuna oranlarının ciddi anlamda azalacak ve Türk partilerinin seçim kazanmaları imkansız bir hal alacaktır.

  Mülteciler, Kürt siyasi hareketi ile beraber hareket etmeyi akıl ederlerse şayet, rahat bir şekilde %50 oy ile iktidara gelip, Türkiye'nin adını bile değiştirmek gibi eylemlere girişebilirler ki bu noktada Türkler direniş gösterseler dahi başarıya ulaşamayabilirler.

  Burada yazanlar elbette bir senaryo. Üstelik, her şeyin kötüye gideceği düşünülerek yazılmış bir senaryo. Ama bu senaryo gerçek olması halinde Yunan işgalini bile mumla aratabilecek bazı sonuçlar doğurabilir.
  2 ... ertgrlgazi
 2. 2.
  antropolojik, kültürel ve ideolojik olarak hızla ortadoğululaşma eğilimi göstermektedir.
  1 ... ateistvaiz