1. 1.
  2002 öncesi, cem uzan, Shakira falan. Güzeldi.
  1 ... n dakota
 2. 2.
  türkiye diye bir ülke olduğu sürece devam edecek olandır. hiç boşuna ık mık etmeyin şeriat getirecek veya sistemin değişmesini istiyor zannettikleriniz en başta şu andaki var olan sisteme muhtaçlar.

  mimlenmiş danalardan birisi gelmiş hemen gene goy goya başlamış. zannedersin ki bugün insanlar alevi diye bilmem ne diye fişlenmiyor herkes istediği hayatı ve dini özgürlüğü rahatça yaşıyor. mahkemelerde onbinlerce insan var cumhurbaşkanını eleştirdiği için yargılanan. bu kadar mı kör sağır ahmak bu insanlar hiçbirisini mi göremiyorlar ? zannedersin ki çok özgürler şu anda 20 sene önce camiye gidilemiyordu bu iktidar sayesinde gidilebilmeye başlandı..
  5 -2 ... mel mel bakan gibson
 3. 3.
  Old good days.
  1 ... komutan amina logar
 4. 4.
  milletin sıkıntıdan birbirine yazarkasa fırlattığı yıllardır.
  -3 ... masklavi
 5. 5.
  laiklik buna sarılacağınıza buna sarılın.
  Allahın ipine sarılın kurtuluşa da inanın.
  1 -1 ... ruzhan
 6. 6.
  Hani şu irtica adı altında milletin ötekileştirildiği, milletin din ve vicdan hürriyetinin elinden alındığı, laiklik kisvesi altında kendi halkına her türlü zulümün reva görüldüğü yıllar dimi?
  5 -4 ... frekans
 7. 7.
  hala var olan yıllar. son kullanma tarihi yaklaşan din manipülatörü bir deli var diye işler değişmiyor arkadaşlar. sadece eskisinden farklı olarak tüm cahillik ve yobazlığınızı sözlüklere falan dökebilir oldunuz. ama yakındır, teker teker mağaralarınıza geri döneceksiniz.
  1 ... thedivisionbell