1. 1.
  türklerin herzamanki gibi ingilizin amerikanın yahudinin ortadoğudaki pisliğini temizlemek zorunda kaldığını belli eden cümle. türkler de birgün işallah ben lübnana barış gücü göndermeyeceğim israili ve israil gibi insanlık ayıbı ülkeleri haritadan silip doğrudan sonuca ulaşacağım der de ogünleri de görmüş oluruz.

  (bkz: çok şey mi istiyorum)
  (bkz: çok yalnızım be atam)
  9 -2 ... chazsmyr dhuunyl
 2. 2.
  aslında genel olarak sınır ötesi bir harekat yapmak gerekirse kuzey ıraktan girip şöyle güzelce ortadoğunun tozu anlınmalıdır gibisinden bir anlam çağırıştıran cümle. başlık.
  5 ... ysg
 3. 3.
  ABD nin rusya'ya çin'e ve bir çok gelişen asya ülkesine giden petrolü kesmek için ortadoğuda israil ile birlikte kurdukları oyun; ortadoğuda ne kadar karşıklık olursa giden petrolün o kadar az olacağını ve asyada gelişen ülkelerin enerji sıkıntısı çekip gerileyeceğini planlayan bunun içinde türkiyeyide bu plana sokup kan göleti yapmayı planlayan "yahudi çocuklarının" sarf ettiği söz
  1 -1 ... tctakip
 4. 4.
  (bkz: ahmet necdet sezer)
  1 -2 ... pantalassa
 5. 5.
  ne için, kim için olduğu belli olmayan, türk askerinin bir kaosun içine sürüklenmeye çalışıldığı durumdur. sayın cumhurbaşkanımız, bu konudaki fikrini çok açık ve net ortaya koymuştur; "başkalarının çıkarlarını korumak için lübnan'a asker gönderilmesine karşıyım" diyerek.

  (bkz: bu oyunlara gelme türkiye)
  (bkz: herkes kendi pisliğini kendi temizlesin)
  3 -1 ... insomniac
 6. 6.
  hükümet asker göndermek için prensip kararı aldı...
  http://www.hurriyet.com.t...9&srid=3041&oid=1
  1 ... kehribar
 7. 7.
  an itibariyle hükümet tarafından alınmış olan karardır.büyük bir yanlışlık içine düşülmüştür.yok yere sehit vermek istemiyoruz.bu duruma karşı olan cumhurbaşkanımızın tutumunu merakla beklemekteyiz.
  2 -2 ... jakuzi
 8. 8.
  ikinci dünya savaşı sırasında winston churchill in bu yiğtleri yeniden savaş meydanlarında görmeyi çok dilerim sözüne çok benzer bir söz.inönü gibi bir kurt bu laflara toktu ancak rte den aynı olgunluğu bekleyebilirmiyiz bilinmez!
  1 ... disco inferno
 9. 9.
  türk askerinin israile fedai olmasını isteyen kişilerin söyleyeceği bir sözdür.
  1 -1 ... ozgun
 10. 10.
  bizim olmayan bir savaşta şehit bile olamayacak askerler yollayacağız oraya. evlatsız bir ana olur mu? siz evlatlarınıza kıyan kapitalist bir anlayışın kölesiyseniz bu karara destek veriyorsunuzdur dedirten önermedir.

  bakanlar kurulu'nun kabul ettiği önermedir.

  türkiye şeyhler şıhlar ülkesi olmaktan kurtarılmıştır atatürk döneminde;ancak satılmışlar ülkesi olmaktan ne yazık ki günümüzde atatürk yaşamadığından biz gençler tarafından kurtarılmalıdır.
  5 -3 ... ucuncayir666