1. 1.
    sonunda destekleyeceğim bi rte icraati. ülkedeki bunca rezalet başka kafayla çekilmez. *
    http://t24.com.tr/haber/e...uretimine-basliyor,794481
    6 -2 ... diskapininmandali
  2. 2.
    kenevir, abd'nin türkiye üretimindeki temel baskı konularından biridir. çok uğraştılar kota için, ürettirmemek için.

kenevirden uyuşturucu yapılıyormuş. geçin abicim. kenevirden yapılan kağıt defalarca geri dönüşüme girer. bir kez iki kez değil. ormanlarını kesmemiş olursun, kar edersin. inanılmaz oksijen üretir. kısa sürede yetiştirirsin keneviri ayrıca. radyasyonu bile temizlediği söyleniyor. yanılmıyorsam tekstilde de kullanılıyor ve tarım ilacı denen zehirden büyük oranda kurtarıyor.

eğer böyle bir hamlemiz varsa valla kim yaparsa takdir ederim. ama şunu da söyleyeyim mümkünatı yok.
    19 -5 ... hergele kutay
  3. 3.
    Tamda bugün kenevirle ilgili makale okudum. Mübarek kenevir değil buğday gibi mübarek bir ürün. Bizi senelerce yemişler ya lan.
    6 -2 ... gaddar davud
  4. 4.
    seçim zamanı bulunan petrol haberine benzeyen iddia.

dayanağı da şöyle, üretmek varken neden ihtal ediyoruz, demiş.. ithal etmediğimiz tek bir şey kaldı mı reis?

bok atmıyorum bu arada, keşke gerçeğe dönüşse, üretmek güzeldir.
    5 -2 ... kurt baltasi
  5. 5.
    19 kente yetiştirme ruhsatı verilecek. iyi haber. Legâl üretimle, Kaliteside artar.
    3 -1 ... mr forever happy
  6. 6.
    19 kente yetiştirme ruhsatı verilecek. iyi haber. Legâl üretimle, Kaliteside artar. Kenevir demek şiddet ve savaş yok demek hem.
    ... mr forever happy
  7. 7.
    Tamam reis mesajin alinmistir hemen benim saksilara ekiyorum.

Saka saka hayatimda hiç kullanmadim.
    4 ... karton toplayan cocuk
  8. 8.
    Hayır şimdi bunca zaman insanlar gözaltına alındı suç olarak algılandı operasyon vs. Tamam birçok ülke artık bu yönde çalışmalar yaparak en azından kontrolün elinde olmasını istiyor ama umarım ben ev de saksıma ektiğim de sıkıntı çıkmaz. Kullanmak dan ziyade bob marley le özdeşleşmiş bir bitki ve açık konuşmak gerekirse tatlı da duruyor. Kaktüslerimin arasına hava katar gibi.
    ... antonyo diyor ki
  9. 9.
    Reis 100 tane maraba tutup her gün kenevir köklerine işet. Daha verimli olur, kalitesi artar. iyi kazanç getirir.
    ... ortamlarin suratsizi
  10. 10.
    başkanımın bu huyuna bayılıyorum, bazen ufak tefek hataları oluyor ancak öyle birşey yapıyor ki yine kalbimi çalıyor hınzır. canım benim ya.
    1 -1 ... ibni maymun