1. 1.
    an itibariyle olan şey.

dost ve müttefik israil ile birlikte zalim esed'i vuruyoruz.
    benim açımdan bir sorun yok. ben israil'i seviyorum zaten, atalarımızın intikamını alıyorlar hain araplardan bundan dolayı müteşekkirim.

evet sevgili akp'liler, nasıl gidiyor israil ile müttefikliğiniz? çokomelliler sizi...

yurt içinde ey israil, kudüs, gazze falan.
    suriye'ye gelince israil hava kuvvetleri ile ortak harekat.

kaynak: jarusalem post.
    https://www.jpost.com/Ara...ar-Damascus-report-617569

bu da anadolu ajansı;
    https://www.aa.com.tr/en/...luding-4-iranians/1733793

anadolu ajansı yurtiçinde filistin kudüs goygoyu yaparken, bakın ingilizce sitesinde ne de güzel anlatmış dost ve müttefik israil'in hava operasyonunu.
    22 -6 ... tengir budun
  2. 2.
    türkiye'nin rusya ile suriye'ye vurdurmasıdır o. vursa duramazdı.
    1 ... onickihavari
  3. 3.
    alakaya çay demle. yap algı yap da bari doğru ve ahlaklı olsun.
    2 -5 ... sevgikelebegi
  4. 4.
    (bkz: dostum netenyahu)
    9 ... karton toplayan cocuk
  5. 5.
    Netenyahu bizi kandırdı diyen akp seçmeni için rezerve yapılmıştır.
    3 ... thebiggraywolf
  6. 6.
    sürekli diyorum.
    abd ile israil türkiye'nin müttefikidir, suriye'de olan ise danışıklı dövüştür diye.
    ama anlatamıyorum.

bu partilerle ilgili bir olay da değildir, ayrıca.

yarım dönem siyaset bilimi dersi alan biri dahi dediklerime hak verecektir.
    pkk vb abd'nin hikayesi.
    pkk olmazsa türkiye ne suriye'ye, ne ırak'a müdahale edebilir.

güçlü bir türkiye abd'nin işine gelecektir.
    yok işgalmiş, şu, buymuş. abd türkiye'den hangi istediğini alamıyor ki, işgal etsin.

türkiye ile yunanistan birbirinin varlıklarını ortadan kaldıracak derecede tehdit etsin.
    emin olun abd de, israil de türkiye'den taraf olacaktır.
    batı bloğu içinde avrupa-atlantik kutuplaşmasını bilenler buna da hak verecektir.

doğu akdeniz'de ab ciddi hamleler savururken, abd sadece söylemde kalıyorsa sebebi budur.
    4 -1 ... eylulsabahi
  7. 7.
    atın orta bacağı tengirin yeni bir algısı ile daha karşı karşıyayız. bunun yazdığı şeylerin %90 yalan dolan. %10'u eh işte.

israille türkiye ortak harekat yapamaz mı? yurt içinde eleştiriliyor diye yok mu sayalım. demek ki israilinde işine gelen bir operasyon ki yapılmış. kudüs'le bu harekatın bağlantısı ne. kudüsü eleştiriyoruz diye israile küselim mi?
    2 -7 ... pompacisofu
  8. 8.
    ya zaten rizeliyi iyi takip edenler için sürpriz değil böyle şeyler.. siz kudüs diye ağlamasına aldırmayın.. rizeli taa en başından beri yahudi lobileriyle çok yakındı.. hatta rizeliyi başa o lobiler getirdi..

rizeli suriye'nin ırzına geçti.. suriye yansın yıkılsın, ölü sayısı artsın diye elinden geleni yaptı..
    rizeli'nin israil'e karşı laftan öteye geçen tek bir hareketi var mı?
    rizelinin silahlandırdığı "islami" örgütler israil'e tek bir mermi sıkmış mı?

pekii, rizeli iktidarını nasıl sağlamlaştırdı?
    rizeli başa gelir gelmez bir para bolluğu yaşandı.. inşaat patladı, her yerden avm'ler fışkırdı değil mi?
    pekii, ihracatı olmayan türkiye o para bolluğunu nasıl sağladı? hemen söyleyeyim: uluslararası yahudi tefeciler rizeli seçilir seçilmez türkiye'ye yarım trilyon dolar soktular.. o para bolluğunun yarattığı gevşeme hissi sayesinde rizeli türkiye'yi 20 yıl yönetebildi..

pekii, yahudi tefeciler onca parayı türkiye'ye neden soktular? çünkü rizeli onların adamıydı..

rizeli de hizmette kusur etmedi.. bir yandan namaz gılarken bol bol fotografını çektiriken bir yandan da israil'in hep hizmetinde oldu..
    6 ... arbutus unedo
  9. 9.
    düne kadar amerika ile (dolayısı ile israil'de destek veri,yordu) libya'da ortak operasyonlar yapılmasını savunan başlığı açan zat epeydir libya-suriye olayını ve savaşı yazmıyordu eksi alırım kaygısı ile şimdi bulmuş bir gedik almış kendi gibi zontalardan artıları,memnun...

mesele vatan-millet değil nasıl artı alıp kendimi tatmin ederim olayı.

birde verdiği linkler büyük olasılıkla yazdıkları ile fazla alakalı değildir, çevirip yazardım ama değmez.

bu zat alman gazete kupürünü tarihi belge diye koyup arap halkını iki kişinin hırsızlığına bağlayıp yamyam ilan etmişti, gerçeği yazdık ağladı zırladı sildirdi yazımı.

neymiş cahil demişim , doğrudur ama bu zat millete oruspu çocuğu diye küfür edip yazısının arkasında duramayıp silip kaçan biri...

dün afrin ,membiç , akdeniz 'de petrol falan deyip akp'ye koltuk çıkıyordu bugün aynı akp ve ordu var ve bu zat israil ile işbirliği yapmakla suçluyor .

birde destekleyicileri var bunun yada almış 5-10 cep hattı kendi artılıyor.

israil ve abd akp'nin ortağıdır ..

ne diyorduk biz sosyalistler körfez savaşında (2.) ''katil abd,işbirlikçi akp .''

not; şimdi bu entry'i kaç saniyede şikayet edecek bakalım ..
    -2 ... baris hemen simdi