1. 1.
  207 ülkenin yer aldığı ve en yüksek internet hızına sahip ülkeler sıralamasında 102. sırada yer almışız.

  Diğer ülkeler de şöyleymiş:

  https://www.haberler23.co...et-hangi-ulkede-5492.html
  ... selimisik
 2. 2.
  20 yıl önce internet mi vardı, hız mı vardı? evlerde buzdolabı yoktu be buzdolabı yoktu... biz sana yağı almak için bakkalda kuyruk beklerdik. artık herkesin elinde bir akıllı telefon var, nankörlük yapmayın. ne yapacaksınız hızlı olunca daha çok mu entry gireceksiniz?
  2 ... manyak olmaya karar verdim
 3. 3.
  bilgisayarın yaklaşık 15 dakika değişik sesler çıkardıktan sonra, sağ alt köşeye inen iki monitör simgesinin yanıp sönmeye başlaması ile mutlu olduğumuz zamanları hatırlıyorum. internet hızı 256 k idi. bu süreye internet sayfalarının açılış süreleri tabi ki dahil değil.
  artık internet hızımız 100 mbps ama mutlu değiliz çünkü daha hızlıları var. hiçbir hız bizi doyurmuyor artık, doyuramaz da daha fazlası olduğu müddetçe.

  tanım: teknoloji ve bilgi çağının olmazsa olmazı çevrimiçi veri iletim hızında dünya ortalamasına göre çok gerilerde olma durumumuz.
  -1 ... anti hiyerarchy
 4. 4.
  Fps oyun oynayanların korkulu rüyası. Gidersin bir ton para döküp bilgisayar alırsın ve o internet hızı yüzünden oyunlar zehir olur. Bir ülke düşünün ki en önde olduğu şey her sıralamada geride olmak olsun.
  ... nightbloo
 5. 5.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2120114/+
  2 ... not quite my tempo
 6. 6.
  nasıl olur, bir terslik var bu işte. hani harvardlı emily'nin interneti donup donup duruyordu da harranlı emine'nin interneti gazlayıp uçuyordu?
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2120116/+
  https://video.uludagsozluk.com/v/harranlı-emine-vs-harvardlı-emily-36615/


  yine mi kandırıldık, aldatıldık, işletildik?
  ... ben de yazdim