1. 1.
    https://www.strawpoll.me/15127180/r

Tarafsız bir anket, herkes inandığı oyu versin.
    3 -8 ... iplerini koparan kukla
  2. 2.
    galatasaraylığım, gsden sonra en sevdiğim takım beşiktaş; ama en sevmediğim taraftar kitlesi de beşiktaş...
    2 -2 ... mahmutsuncer49
  3. 3.
    katılım bekliyorum, şuan beşiktaş önde götürüyor.
    1 ... iplerini koparan kukla
  4. 4.
    trabzonspor taraftarıdır.

şu anda bile teneke kovayı 2010-2011 şampiyonluk kupası sanıyor ve seyrediyorlar.
    2 -3 ... baris hemen simdi
  5. 5.
    açık ara beşiktaş taraftarı en aptal taraftardır.
    8 -1 ... ortambozan
  6. 6.
    girip oyumu verdiğim ankettir.
    1 ... being a dwarf
  7. 7.
    Gececi arkadaşların da ankete katılması yönünde çağrı yapıyorum.

sonuçlar beklenenin dışında değil.
    ... iplerini koparan kukla
  8. 8.
    Yine bu geceyi aptallığımın ilanıyla kapatıyorum. Uyumam için eksik olan buydu zaten. Ühüh.

ii gclr.
    4 -3 ... alyssum
  9. 9.
    Bir anadolu takımı tutan ve istanbul takımlarından sadece birine hafif sempati duyan biri olarak tarafsızca söylüyorum;

Şu zamana kadar görmediğim taraftar grubu kalmadı, anadoludaki düşman takımın taraftar grubu dahil olmak üzere türkiye'nin gelmiş geçmiş en aptal en pislik en çirkef taraftar grubu tartışmasız trabzonspor taraftarıdır.

Konu karadenizlikte değil aga, rize de geldi giresun da geldi, hiçbir sıkıntı olmadı.

Ama ben koca stada sırf 20 lira vermemek için dışardan tırmana tırmana giren, her golde sahaya atlayan, futbolcular arasındaki en ufak arbadede ortalığı yıkan başka bir topluluk görmedim.

Keşke ligden düşselerde topyekün kurtulsak.
    4 -1 ... ufuktayim
  10. 10.
    Sevgilimin de Beşiktaşlı olmasına rağmen diyorum ki; futbol konusunda Beşiktaş taraftarları çok farklı bir kitle.
    Birgün Beşiktaşlı arkadaşımla konuşurken "bizim 4 yıldızımız var ehehe" diye dalga geçiyordum, çocuk; bence 3 yıldız daha iyi ya dedi. Görüntüsü daha estetik duruyormuş..
    4 -3 ... uzayli hatunn