bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. .
  abdullah gül' ün kazakistan temasları esnasında söylediği tarihi itiraftır. demokratik açılım, milli birlik projesi kılıflarına gerek yok; büyük punto ile kürt sorunu!!!

  http://www.radikal.com.tr...05.2010&categoryid=78
  2 -5 ... ekmek arasi kutu kola
 2. .
  (bkz: ishalken başlık sıçmak)
  2 -1 ... prozaccum
 3. .
  kutsal damacanada fikret abimizin sölediği gibi bunlar bambaşka yaratıklar aq * bu kürt sorunu bitmez adamlar bikere hem sahtekar hem şii Allah a olan inançları var fakat cahilce inanıyolar inandıklarını sanıyolar. ortalığı taşlıyolar. çok fena türüyolar 20-30 çocuk yapıyolar. şu an türkiyede 10.000.000 kürt var artış hızları böyle devam ederse 50 yıl sonra Türkiyede 110.000.000Türk 80.000.000Kürt vatandaş olucak yani sayıları bize yaklışıcak bide bu kürdoları destekleyen ermenistan başta olmak üzere tüm avrupa amerika var ne boq yicez şimdi adamlar fena türüyo napcaz bunları kısırlaştıralım
  ... kedikesenfare
 4. .
  hadi ordan diye terslenmesi gereken söylemdir. Bu kadar cahil, kötü beslenen, asosyal, gerikafalı, sabitfikirli, canının ve parasının kıymetini değil kendisine emredenin, kafasına vuranın, ekmeğinini alanın kıymetini bilen toplumun %99 u safkan türk olsa ne olacak ki. Soğuktan donan komşusunu ormandan bir parça ağacı izinsiz aldı diye ormancıya şikayet eden aynı köylü değil mi? Değil aynı millet aynı köy , aynı aileden olsak 70 milyon yine kapışırız biz.
  ... lordofwords
kapat