1. 1.
    Bir Alevi olarak söyleyebilirim ki Sünni Türklerin yoğun bulunduğu Trabzon, Kayseri, Konya, Yozgat gibi şehirlerdir. Bir de bunlar milliyetçi olur ve ülkesi için gözünü kırpmadan ölmek ister. Bu işler böyle...
    7 -23 ... rubycon
  2. 2.
    istanbul. bir yere gitmek için yola en az 2 saatin giden sefil yer. sokaklar feci. hayat aşrı pahalı ev fiyatları kiralar anlamsız pahalı. resmen burada yaşıyarak kendini hayatını çarçur ediyorsun. herkes burdan kurtulsun.
    13 -2 ... kakandoboy
  3. 3.
    hiçbiridir. her şehir ayrı güzel.
    1 -2 ... piraziz
  4. 4.
    tartışmasız izmir...berbat bir şehir...yapılan saçma sapan reklamlara sakın aldanmayın kandırıyorlar sizi...havası hava değil suyu su değil...denizine ayak bile sokamazsınız öyle pis öyle leş...zaten körfez buram buram bok kokuyor...alsancak çimler desen kene kaynıyor...kızları da öyle sevişmeyi seven tipler filan değiller alayı kezban...yalan yanlış reklamlara kanarak son 3 senede gelen yaklaşık 1.000.000 kişiden biri olmayın, yakmayın kendinizi...hatta son 5 senede gelenler siz de siktir olup dönseniz keşke geldiğiniz mağaranıza ne güzel olacak bir bilseniz...

kısacası, izmir bok gibi bir şehir gelmeyin...lütfen gelmeyin artık yeter...

edit: bu sözlükte bir daha kinaye içeren yazı yazmayacağım...okuduğunu anlamayan baya insan varmış meğer...
    10 -9 ... keshberfo
  5. 5.
    Başlık en çirkin şehri, millet bir yere gitmek için 2 saat falan diyor. Düşünce doğru başlık yanlış.

Tip olarak ankara baya kötü bence de.
    2 ... good luck with me
  6. 6.
    istanbulun çirkinliği görgüsüzlükten geliyor. bu şehir zenginlere hizmet edip orta ve düşük gelirliye eziyet eden burada köle gibi pislik bir fare gibi yaşadığın bir şehir. insanın hiçbir değeri yok. e burada niye duruyorsun behey cahil.
    4 ... kakandoboy
  7. 7.
    Benim gördüğüm en kötüsü Yozgat’tı. O kadar ki orada yaşayanlar bile ‘yozgatlıyım’ demiyordu.
    3 ... sarimsituruncu
  8. 8.
    bursa.

büyük bir beklentiyle gittim ancak şehir merkezi devasa bir varoş görünümündeydi.

tam ortasında da tramvay yolu yapıyorlar,

karşıya geçebilmek için 4-5 km gidiyorsunuz.
    2 -2 ... ebu fesat
  9. 9.
    istanbul diyenleri mağaralarından dışarı çıkmaya davet ediyorum. kaos ile çirkinliği karıştırdıkları kesin çünkü. istanbul'un bir çok ilçesi kendi içerisinde ayrı bir dünya barındırır ve bir çoğu güzeldir. çirkinlik arıyorsan herhangi bir iç anadolu şehrine gitmen yeterlidir.
    4 ... duluth
  10. 10.
    istanbula şehir diyenlere teessüf ediyorum. istanbul şehirse o zaman ankara anca köy olur.
    1 ... the sakal