1. .
  bu akşam itibariyle ana haber bültenlerine düşmüş olay. yarın da gazeteler de göreceğiz. turkiye'nin 107 adet havadan havaya fırlatılan modern amraam fuzesi satın alması öngörülüyor. f 16 uçaklarının kullandığı bu füzelerin bedelinin, yaklaşık "157 milyon dolar" olacağı bildirildi.
  anlamadığım olay, tutup da hiçbir ana haber bülteni buna karşı çıkmadı. aksine füzenin müthiş özelliklerini sayarak, promosyon yapar gibiydiler.
  ... tabutta yarim vole
 2. .
  kıcı bası bi yeri eksiktir.*
  2 ... hebenneka
 3. .
  Normal birşeydir büyütülmemesi gerekir. israil Türkiye'den yazılım, zırhlı araç satın alınca birşey olmuyor ABD den Türkiye alınca mı problem oluyor? Ne yapalım almayalım mı? Rusya'dan mühimmat alınsa araç alınsa bayram edersiniz.
  2 -1 ... bir cipsten cikan 2 taso
 4. .
  aslında ironinin allahıdır. abd'nin aynı anda hem pkk'ya büyük verip, hem pkk ile mücadele eden türkiye'ye** ekonomi bu haldeyken füze satarak para kazanması ironi değilse eğer Melissa Theuriau benim sevgilimdir.
  1 ... i belong to che
 5. .
  ultra doğal olaydır. üstüne gidilecek fazla bir şeysi yoktur.

  (bkz: ilim çin de bile olsa gidip alın)
  ... b00k
 6. .
  1992 de Amerika'nın Türkiye'ye ayar vermek amacı ile Muavenet fırkateynini 2 Sea Sparrow füzesi ile vurup bir çok askerimizi şehit edip bir gemimizi imha ettiğini hatırlayınca gülerim ağlanacak halimize dedirtesi olay.
  ... emperor
 7. .
  (bkz: veresiye ye yaz abi)
  ... surudenayrilanidealistkuzu