1. 1.
  önümüzdeki aylarda hayata geçecek olay. rusya akp'ye operasyon izni verirken oradaki en önemli müttefiğinin toprağını parçalasın diye vermedi herhalde.
  5 -7 ... david addison
 2. 2.
  Başını alırlar mehmetçiğin kanı var o topraklarda. Gavatlar kendi temizleseydi o zaman.
  6 -4 ... bilgisayar delisi
 3. 3.
  suriye derken? hani şu afrin operasyonuna pkk'ya destek için militan yollayan, ''türklere karşı pkk ile omuz omuza savaşırız diyen, kel tepesi'nde pkk'lılarla bir olup 8 askeri şehit eden esad'a mı teslim edeceğiz? gidip geri pkk'ya versin diye mi?
  esad'ın ülke bütünlüğü gibi bir derdi yok. esad'ın derdi lazkiye, şam gibi birkaç şehirle mezhebi bir devlet kurmak. tıpkı babasının 1963 darbesiyle mısır suriye ittifakı ''birleşik arap cumhuriyeti''ni yıkıp kantonlaşmaya gitmesi gibi. kuzeydeki tel abyad, haseke ve afrin'i pkk'ya veren zaten esad'tır. arap götü yalaya yalaya türkçeyi unuttu bazıları.
  2 -2 ... gelenek karsiti sekuler hero 2
 4. 4.
  Suriye afrin'i geri almak için Mehmetçiğin ödediği bedeli öderse geri alabilir.
  Kanla alınan toprak kanla verilir.
  6 -1 ... turkmen begi
 5. 5.
  Afrin, el bab, cerablus gerekirse fıratın doğusu suriye dağılınca hak iddia edeceğimiz yerler. Vermeyiz, alırız.
  3 ... tecrubekonusuyor
 6. 6.
  toprak almanın fethetmenin bayrak dikmenin bir anlamı kalmadı o tarım ekonomisi ağırlıklı ortaçağda kaldı, ingiltere bunu çoktan anladığında amerikadan hindistandan avustralyldan karayiplerden mısırdan hong kong dan askerini çekti bayrağını indirdi ama şirketlerinin ekonomisinin çıkarlarını öyle bir koruduki hala dünya ticaret ve finansman merkezi londradır. hala sterlin en güçlü paradır. nüklere gücü çıkar aingiliz ordusu hiçte öyle ahım şahım değildir brezilya çin rusya israil pakistan hindistan ve korenin yanında esamesi okunmaz.
  2 ... senrey26
 7. 7.
  Erdoğan'dan beklenecek hareket. TSK bu gafili dinlemeyip, ülkemizin menfaatini düşünmelidir. Evet
  ... kokontomokonto