1. ?.
  (bkz: ankete bütün trollerin katılması)
  (bkz: yetmeyip yurt dışından troll takviyesi yapılması)

  kesinlikle saçmalıktır abd komedyen kaynamasına rağmen sondan 5. en komik ülke de arabistan falan mı?!
  1 ... deli osman pasa
 2. 1.
  dünyanın en komik ülkesi için düşündürücü bir anket.

  ama bizim millet mizah yapmaz, mizahı resmen yaşar. mizah yapanlar da yaşadıklarımızdan ilham alır zaten...
  8 -1 ... alikula
 3. 2.
  milletimiz istese de mizah yapamaz artık bu noktada.Ancak bilmeyerek de olsa kara mizah yapabilir.o kara mizahı da ancak bir Türk anlayabilir.
  ... howhigh
 4. 3.
  mizah anlayışı siyasiler üzerinden yapılan bayat espriler olduğu müddetçe yerimiz daimidir. bizde mizah eğlenmek için değil hakaret etmek için, karşıt düşüncedekine haddini bildirmek için yapılır.
  3 ... patibis
 5. 4.
  doğrudur. mizahı bazı yandaş kişiler siyaset yaparak kullanıyor sadece. işleri güçleri akp ye bok atmak. ayrıca bir abd varken dünyanın en komik ülkesi biziz demek komik kaçar. biz değil miyiz onlara özenen ha?
  -1 ... esmersever
 6. 5.
  listeye bakınca, yeni gine'de ya da vietnam'da süper muhabbet dönüyo da haberimiz yok galiba. bizi sondan ikiye koyan çarpılır.
  2 ... babnik
 7. 6.
  türkiye adına bülent arınç ve recep akdağ'ın yarıştığı ankettir.*
  4 ... aslindayok
 8. 7.
  inanmadığım listedir. bi kere güney ülkelerinde yaşayan insanlar sıcakkanlı olurlar ; şen insanlardırlar. ayrıca listedeki 9 ülke de soğuk bölgelerden.
  ... lavabodakibalgam
 9. 8.
  mizahtan korkmaya başlayan bir ülke için normal bir sonuçtur. şöyle ki; mizah dergilerini alma yaşı* silah sahibi olma yaşıyla aynıdır artık. hatta abartıp bazı mizah dergilerinin poşette satılması kararını almışlardır.
  1 ... the summer of katya
 10. 9.
  kendine has mizah kültürü olan bir toplumu başka ülkelerin insanının oylaması sonucu ortaya çıkan yanlış verilerdir. ilk dördün içinde yer almamız bile o ülkelerle aramızdaki uçurumu düşününce çok abes durmaktadır.
  ... yunlu dusunur