1. 31.
  Canları sağolsun. Hepsi birbirinden genç bu çocuklar, daha çok yol katedecekler. Milli takımımızın geleceği parlak inşallah.
  5 ... neflodi
 2. 32.
  Bir zamanlar fifa dünya sıralamasında 5'incilik görmüş takımımız.
  4 ... ufuktayim
 3. 33.
  ırkçı izlanda'yı yenmesini çok istediğim iyi yürekli insanların takımı. ülkeleri gibi kendileri de soğuk olan bu milletin yerine oturmasını çok isterdim.
  2 ... tamer09
 4. 34.
  izlanda karşısında beceriksiz bir futbol sergileyen takım.
  Futbol takımımız.
  Avrupa'da futbol oynayan oyuncularımız var ama yinede milli tecrübe ayrı birşey.
  Fransa'yı yendik ama bunun bir nedeni de Fransızların bizim genç futbolcuları küçük, değersiz görmelerinden de kaynaklandı,
  Zamanında fenerin pandikspora, Beşiktaş'ın Çanakkale Gargamel spora elenmesi gibi.
  Arada nazarlık da lazım.
  Yaşasın Türkiye.
  Ekleme: ayrıca o Türkiye a milli futbol takımı olacak.
  ... profesyonel intihar bombacisi
 5. 35.
  çokta bir şey beklememek lazım.
  ... li monata
 6. 36.
  izlandayla deplasmanda 50 maç yapsak 51'ini kaybederiz. (evet bir tane de kavga çıkar hükmen mağlubiyet falan eklerler) adamların futbolu bize o kadar ters ki brezilya ile daha kolay başa çıkabiliriz ama bunlarla çıkamayız. matematik kafasıyla oynuyorlar, birkaç hamle sonrasını hesap edip ona göre top atıyorlar, hareketleniyorlar vs. biz ise komple allah ne verdiyse tabir ettiğimiz sistem. böyle olunca da ne olduğunu anlamadan maç 2'ye 3'e geliyor.
  1 ... masklavi
 7. 37.
  Sen kalk koskoca fransayı konya da yen. Git nufüsü bir ilçemiz etmeyecek mahalle takımına yenil... Milli bir futbolcu tüm izlanda takımını satın alabilir ayrıntı burada..ha.. ayrıca tarlada oynamak zor mu?
  ... bul beni mahmut
 8. 38.
  Okyanusu geçip derede boguldular.
  ... alexdeberk
 9. 39.
  Yıllardan beri iyi yönetilemiyor.

  Şenol hoca umarım güzel işler yapar.

  Hocam şu ozanı takma peşine.
  ... portatif
 10. 40.
  bir kanada cengiz diğer kanada abdülkadir orta sahaya yusuf ilave edilirse r.carlos ronaldinho ronaldolu brezilya milli takımı etkisi yaratabilir. ciddiyim.

  kalede trabzonun kalecisi olcak. defansımız muazzam. burağı hiç sevmem ama formda. ozana futbolu bıraktırabilirsek geriye kalan aynı kadro ile avrupa şampiyonluğu çok da uzak değil.
  5 -1 ... mel mel bakan gibson