1. 11.
    şampiyon takımdan alınacak türk oyuncuyu merak ettim şimdi *

sinan gümüş
    muğdat
    selçuk inan
    emre taşdemir ( ki bunu çağırıyor ara sıra)

sanki takımlarında türk oyuncu oynatıyorlar aminyum *

ayrıca doğrusu türkiye a milli futbol takımıdır * resmi olarak da öyle geçer *

edit : hatta bana göre, türkiye erkekler a milli futbol takımı olmalıdır. kadınlar takımımız da var sonuçta *
    1 ... tuiran kouma
  2. 12.
    La gassaray'dan futbolcu beklemişler kadroya iyi mi!

işte bu takım ve bu takımı tutan zihniyetin zekası ortada.

La hangi maçta ilk 11'de türk futbolcu vardı?

Türkiye ne zaman gassaray'dan temizlenir, o zaman futbolumuz aydınlığa çıkar.

Ayrıca fransa milli futbol takımı'nda arayın 6s futbolcusunu, malum fransız takımı ya hani.
    1 -2 ... neflodi
  3. 13.
    Şu hiçbir teknik bilgisi olmayan gazla takım yöneten gazcı teknik adamdan kurtuldu ya düğün bayram takımımıza.

Fransa galibiyeti bonus oldu.
    2 ... isminiunutanadam
  4. 14.
    Efsane günlere, 10 sene öncesine dönüşün sinyallerini veren milli takımımız.
    5 ... ufuktayim
  5. 15.
    Tek kelimeyle. Duygulandım.
    4 ... sekerportakal
  6. 16.
    bu sene dünya kupasına katılacağının sinyallerini vermiş. tekrar sulu boya ile yüzümüzü kırmızı beyaza boyadığımız günlere döndüren canımız milli takımımız. hedef izlanda. maçı iple çekiyorum. bu gençler heyecanlı. bu gençler azimli.
    2 -1 ... vedat minor combo
  7. 17.
    K.MBAPPE: "Takım otobüsüne doğru gidiyordum Hasan Ali yine peşimdeydi."
    6 ... gucluturk
  8. 18.
    Uzun zaman sonra heyecan verdiler, gelecek için de güven veren ve uzun yıllarca başarılı olacak bir jenerasyon yakaladığımız görünüyor, her maçı böyle motiveli istekli oynayalım yeter ki beklediğimiz başarılar gelecek, güneşli günler göreceğiz *
    2 -1 ... narsinha
  9. 19.
    fatih terim lanetinden kurtulduğunu ve sorunun futbolculardan değil fato'dan kaynaklı olduğunu kanıtlayan genç takım.
    4 -1 ... dertler derya olmus
  10. 20.
    allah onlardan raazi olsun.
    3 ... kazangap