1. 1.
  yerinde bir protestodur. ama maçlarda değilde uluslararası alanda sözümüzü duyurabilsek. gerçi duyuracak olanlara baksanıza..
  1 ... alcoholica
 2. 2.
  ödpli kardeşlerimize alkışlar yolladığımız eylem olmuştur.

  yaşasın satılmamış olmak!!!
  yaşasın ezilen halkların kardeşliği!!!
  2 ... palta
 3. 3.
  lübnanın salona gelmesiyle baslamıştır bu protesto.israil karşıtıtezahuratlar, pankartlar açılmıştır.ilk basta lübnanlı oyuncular anlamasa da ne olduğunu daha sonra da seyircilere çiçek atarak karşılık vermişlerdir.sahaya girmek yakışmamıştır ama insanların dikkatini çekmek için boyle seyler yapmak gerekiyorsa da yapalıbilr bir hadisedir.turnuvadan 6 gün önce lübnandan kaçabilmiş oyuncularında perfomansları alkışa değerdi.bence en büyük protesto da buydu zaten.
  2 ... vince81
 4. 4.
  ben oyuncularımızın yerinde olsam bir jest yaparak bi kaç sayı farkla verirdim maçı.. ama önemli değil onların acılarını paylaşmak da onlar için binlerce maçtan daha değerli. evet sol gerçekten sadece. hani diğerleri.. göremiyoruz onları buralarda?
  2 -1 ... alcoholica
 5. 5.
  keşke daha fazlası yapılabilse dediğim olaydır
  ... eurasia
 6. 6.
  insanlığın gereğini insanlığa muhtaç insanlara göstermemizin belgesidir.aynı zamanda insanlığın insaniyet duygularından yoksun olan memleketlere kapak olduğu andır.
  ... hakande84