1. 1.
  Ulusa Sesleniş konuşmasında* Küresel mali kriz hakkında yorumlarda bulunan tayyip erdoğan incisidir.* Türk ekonomisinin krize karşı dayanıklı olduğunu ifade etmiştir.*
  1 -2 ... i belong to che
 2. 2.
  "bu çay radyasyonlu değil" demekle eşdeğer bir açıklamadır. türkiye ekonomisi krizlere karşı güçlüyse, yırtarım ben bu diplomayı. *
  1 -1 ... piyade cavus
 3. 3.
  tayyip erdoğan'ın "lan hiçbi bok yapamıyorum bari güldüreyim" düşüncesi doğrultusunda sarfettiği cümle. yoksa başka bir amacı olamaz.
  1 -1 ... nebkheperouri
 4. 4.
  receb'in her zaman her yerde ağzından dü$ürmediği sloganı. ulan ben bunun mükayesesini yapacak vatandaş oldugunu hiç sanmıyorum. bunu duyan 'hhmmmm' deyip geçer en fazla. ayrıca millet ekmeğinin derdinde ikincisi de türkiye'de krizleri körükleyen hep amerika'dır.

  bu amerika da bindiği dalı kesmez. ekonomik krizde çıkmaz.

  edit: tamam ulan tamam. kriz halt etsin göğsümüzü siper ederiz. kı$lalar miğfer camiler süngümüz lan.
  1 -1 ... bodrumtorbası
 5. 5.
  tabii.kimileri bilmez paranın zeka ve koşturmaca ile döndüğünü.zanneder ki çıkınlarına konan iki kuruşluk yemek,biraz kömür ülkeyi kurtarır.tayyip de çıkar anlatır istediği gibi.çoğu da inanır maalesef.çünkü inanmak zorundalar.okutulmazlarsa,çalıştırılmazlarsa bedava yemeği yakacağı kim veriyorsa onun dediklerine inanmak ve ona oy atmak zorundalar.maalesef bu bir gerçek.istenildiği kadar finans,iktisat,işletme okunsun boş.ülkenin %60'lık kısmı maalesef şu anda sadece ceplerine girene bakıyorlar ve ülke de ciddi bir krize doğru üçer basamak çıkarak ilerliyor.
  ... hakande84
 6. 6.
  (bkz: açtım t şşaklarım sen anlat serinlik geliyor)
  ... kerameti kendinden menkul
 7. 7.
  "hadi oradan, havalar soğudu az üfür beee" nidasını bu cümle kullanılırken Türkiyenin herhangi bir yerinde herhangi bir kahvehanesinde duyabiliriz.
  ... heredot1923
 8. 8.
  (bkz: kuresel kriz turkiye icin firsat olabilir)*
  1 ... i belong to che
 9. 9.
  (bkz: bi siktir git cay koy ya)
  1 ... rolans