1. 1.
    kemalist finolarin cok iyi bilmesi gereken gercek.

sabahtan beri yok kudus baskent ilan edildi yok savas cikiyor yok b.ku yedik laflari. ulan biz istesek kudus'e yarim saat icinde gireriz. biz bu yola kefenimizle ciktik pembe g.tlu veletler anasinin eteginin altina saklanabilir. iki dakika amerikaya domalmayi birakin yeter artik. aciyorum sizin gibi omurgasizlara.
    8 -36 ... dr harleen quinzel
  2. 2.
    Haklısın. Türkiye istese Kudüs yarım saatte online alışverişle alır ama işte kargo şirketi kaç günde teslim eder. Geldiğinde evde bizi bulamazsa bilgi notu bırakır mı asıl sorun o. Yoksa peheeey yarım saat bile çok.
    22 -3 ... thomisus
  3. 3.
    Kılıjdaroğlu sskyı batırmasaydı şuan kudüsü almıştık. Ey çomarlar tüm suçlusu kılıjdaroğlu
    13 -2 ... ogzhangclu
  4. 4.
    Gelişmekte olan ülkelerin en son düşünmesi gerek şey savaştır.
    2 ... yoski
  5. 5.
    Hazır eli değmişken 1 saat harcasın israil'i komple alsın ama sonra özür dilemek yok bak.
    4 ... sage mode
  6. 6.
    türkiye istese kudüs ü yarım saatte alır
    7 ... tasaklara ufleyen adam
  7. 7.
    Yarım saatte ben karşıya geçemiyorum. Şüphesiz balikesirli trafikte kaldı.
    8 ... balikesirli
  8. 8.
    GERÇEKCi OLALIM BiR CACIK YiYEMEYiZ. YAPSAK YAPSAK ANCA ŞiDDETLE KINAYABiLiRiZ. HAA BiRDE ŞEY VAR EYYYY iSRAiL, EYYY AMERiGA KENDiNE GEL ÇIKIŞTA OKULUN ARKASINA GELiN.
    6 ... defansagelsenize lan
  9. 9.
    Yarım saatte alamayız ama reis isterse akşam namazını kudüste kılabiliriz. Eeyy israyil. Sen kimsin yahu.
    1 -1 ... baba kreyzi
  10. 10.
    Kemalist fino? Kardeş sende o lafı yüzüme diyecek göt var mı?
    4 -1 ... dinsiz kitapsiz kafir