1. 1.
    Paranın ve zenginin dini olmadığını hepiniz göreceksiniz biraz daha sabır. .
    5 ... vigilante8
  2. 2.
    keşke islamlaşsak.

düşünsenize, kimse kimseyi islamiyet adı altında dolandırmıyor. insanları dolandıranlar da gerekli cezayı alıyor.

ilim çinde bile olsa gidilip bulunuyor, insanlığın hizmetine sunuluyor.

her türlü canlıya herkes tarafından sonsuz saygı ve sevgi var.

insanlar kurallara uymak için ceza ile korkutulmuyor.

herkes dinin gereği olarak tertemiz.

kimse sen benim gibi düşünmüyorsun diye ötekileştirilmiyor.

ne güzel memleket olurduk.

keşke gerçek anlamda islamlaşsak.
    4 -1 ... birazdangelirim
  3. 3.
    islamlaştıktan sonra huzura eren, refaha kavuşan, halkını mutlu eden bir tane ülke örneği verirseniz ben de sizin peşinizden gelebilirim.

aksi yönde 50 tane örnek var çünkü.

sizin neyi referans aldığınızı merak ettim.
    8 -4 ... lucius vorenuss
  4. 4.
    islamlaşsak en başta uzun herif çalmazdı, Ensar vakfı çocuklara tecavüz etmezdi, imam kızına tecavüz etmezdi, şehit cenazesine gürültü denmezdi.

Başka bişey o.
    9 -2 ... deep house
  5. 5.
    elhamdülillah.
    3 ... derin futbol izleyen adam
  6. 6.
    iğrenç bir durum yazık.
    1 -4 ... saban filmindeki gulyabani
  7. 7.
    Ne kadar zorlasalar da girdigim kabin seklini alamadim. Tanrilarini inanclarini sadece bir yuk olarak tasirim.
    ... alpagu acar
  8. 8.
    tam aksi aslında.

islamlaşma görüntüsü veriyor çünkü islam ancak dillerde dolaşıyor. ellerde, kalplerde, kafalarda ve bellerde son derece seküler bir hayat yaşanıyor. dilde islam elde çalıntı mal ile pek bi ahlaksız pek bir puşt bir topluluğa dönüşüyoruz.

bu yüzden iğrenç ve tehlikeli, iki yüzlüce ve ahlaksızca.

dürüst ve ilkeli insan bu duruma tepki verir. ikisinden birini net seçer. bu yüzden ateizmin yükseldiğini görüyorsunuz, daha da yükselecek.
    3 -1 ... kendinden prensli beyaz at
  9. 9.
    Ne islamlaşması amk.

Çıkıştan önce son düzlüğe giriyor, 20 yıl sonra ülkedeki en kalabalık mezhepten, daha fazla ateist olacak...

Bunada en büyük etken şerefsiz dinciler olacak.
    3 -1 ... hayis zayeb
  10. 10.
    türkiye'nin islamlaştığı falan yok. arap emperyalizmi dezenformasyonun dozunu kaçırdı son yıllarda. yakında ayar verirler buradaki maşalarına.
    ... monk of monkmountain