1. 1.
    türklerin kayıpsız kazanacağı savaştır. israilli kardeşlerimiz de nükleer desteği ve uçak desteği verirse tamamdır.
    -7 ... gardyann
  2. 2.
    kotarılmaya mı çalışılıyor nedir.
    aman ha, gözümüzü dört açalım. gerenk yok böyle bier savaşa.
    2 -5 ... pilotmont 1
  3. 3.
    olmayacak savaştır bu iki güç tarihte birbirleriyle çok kısır savaşlar yapmışlar ve hiçbir sonuca varamamışlardır. ders alınmış kasr-ı şirinle o iş bitmiştir.
    1 ... yalanmakinesi
  4. 4.
    iranla savaş çıkaracak adama türkçede ultra über dangalak denir.
    2 ... spin quantum
  5. 5.
    Tsk envanterinde yeterince vazo varsa galip geliriz. Güney azerbaycan da bağımsız olur belki.
    -1 ... karacaoglan
  6. 6.
    Evet oyunun ardında bekleyen pusudur. Müslüman dünyasını Şii Sünni çatışmasına sokmak için bir uzun diktatörü emellerine ulaşana dek destekleyecekler. Ölen senin benim evlatları olacak kazanan ise işlerine yaradığı sürece bizim hırsına yenik CB olacak. Ama Türkiye olarak kaybedeceğiz güzel kardeşim. Ortadoğu bataklığında kan ve gözyaşı hayat arkadaşın olacak.

Perşembenin gelişi çarşambadan bellidir diyen atalarını dinle bari.

Bu ihtimali buraya not düşüyorum. Olaki evet çıkarsa en fazla üç yıl veriyorum, o da
    2 ... thelma
  7. 7.
    iran'ın türkiye'nin içinden geçeceği savaştır. kendi topraklarına 1 tane bile savaş uçağı sokturmazlar, dağlık bölgede kara birliklerine nal toplatacakları da aşikar. kıtalar arası füzelerle ardahan'dan edirne'ye kadar türkiye'nin her bir metre karesini bombalayabilirler.
    3 -14 ... sherlock homeless
  8. 8.
    Türkler için güney azerbeycan, türklerin birleşmesi, nato desteğiyle savaşı almak gibi birçok olumlu senaryo kurulabilirken tek bir negatif senoryo allah korusun dedirtir, nükleer silah...

Ama ne diye iran 'la savaşalım, ne işimize yarar?
    Hele şu günkü konumumuzda yakınlaşırken bu durum söz konusu bile değildir.

internette savaş çığırtkanlığı ahmak işidir.

Atam ne güzel demiş:"yurtta sulh, cihanda sulh"
    1 ... sarimsakli ayran ve hardal
  9. 9.
    NATO mato ne amk biz farisilerin içinden tek kolumuz bağlı olarak bile geçeriz.
    3 -1 ... karton toplayan cocuk
  10. 10.
    Şimdi değil ama balistik füze bittiği anda iran, türkiye'nin elini öper, başına koyar. Ambargolar iran'ı yedi bitirdi ve iran bölgenin aidsli partneri gibi bir şey, kiminle flört etse hastalık bulaştırmadan kalkmıyor. Bunun için de seveni, destekleyeni yok. Yakın arkadaşlarınla aynı masada yemek yiyorsundur ama arada gıcık, mal bir tip vardır ve siz, o adamı atlayarak sohbet edersiniz ya, iran da öyle bir şey. Pakistan, afganistan, azerbaycan, bizzat farsça konuşan tacikistan ve daha bir sürü memleketle aramız iyi, ama iran'a kimse yanaşmadığı için Doğru düzgün bir karayolu bağlantımız bile olamıyor.

Eşittir, batı dünyası orta asya'da çin ve rusya'yı dengelemek istiyorsa türkiye ıvır zıvır konularla vakit kaybettirilmek yerine bir parça iran'ı şaapabilmelidir.
    1 ... katalin