1. 1.
  (bkz: kardeşim esad)
  4 -1 ... drdolantin
 2. 2.
  habil ile kabil.
  5 ... nanautzin
 3. 3.
  (bkz: mussolini ve hitler)
  1 ... 0fu0
 4. 3.
  Devletler kardeş olmaz. iki devlet tek millet denen azerbaycanla bile kardeş olamıyoruz. Hiçbir devlet başkasıyla kardeş olamaz.

  (bkz: öyle bir şey yok çıkar onu aklından)
  2 ... alakasiz entry
 5. 4.
  Kardeşlik olmaz çıkar ilişkisi vardır.
  3 ... kalahari 1
 6. 5.
  son 200 yıllık tarihimizden bihaberlerin gelip burada kardeşiz demesidir. rusya bizim için hep tehditti ve hep öyle kalacak.
  2 -1 ... son tahlil
 7. 6.
  ruslar ile türkler bin yıldan fazladır iyi kötü birlikte yaşarlar. rus çarlığının en önemli askerleri türk soyları tarafından oluşturuldu. sscb, türk soyların çarlığa karşı savaşmasıyla kurulabildi. o şekilde ya da bu şekilde türkiye ve rusya'nın pek çok stratejisi ortaktır.
  ... syme
 8. 7.
  Kardeşim esat'a doğru gidiyoruz yine. Hadi hayırlısı.
  2 ... ruyasindaruyagoren
 9. 8.
  (bkz: #39184123)
  Hala mı "rusya sıcak denizlere inmek istiyooo " goygoyu amk!?
  Ulan herif uzaydan senin okuduğun gazetenin en ufak harfini görebiliyor, akdenizde senden çok denizaltısı ,gemisi var, suriye olmuş arka bahçesi, hepsini geçtim, elinde istese trabzondan Antalya'ya dümdüz kanal açacak silah var, sen hala dededen kalma bu masallaramı inanıyorsun? Hayatım Rusya'da geçti, daha bir kerede biz sıcak denizlere inmek istiyoruz diyen rus görmedim. isteyende zaten antalyanın keyfini senden çok çıkarıyor a beyinsiz...
  2 ... dinsiz kitapsiz kafir
 10. 9.
  Dünya tarihinde daha önce yaşanmamış birşeyin olmasını beklemek romantizm olacağından geçici bir durum olarak düşünülmesi gereken yakınlık. ingiltere itiyordur bunları bir yere. Onlar da biz gidiyoruz sanıyorlardır.
  ... mahmut sezar