1. 1.
  hayatımda gördüğüm en saçma telefon bankacılığına sahip banka. operatöre ulaşamamız için bin türlü numara * çevirtmekten haz alan banka.
  7 -6 ... machados
 2. 2.
  26 Ağustos 1924 yılında Atatürk'ün isteği ile izmir Birinci iktisat Kongresi'nde kurulan türkiye cumhuriyeti'nin ilk bankasıdır.
  10 ... yahudi yerlesimci
 3. 3.
  internet şubesini kullanmak icin 1oo1 turlu guvenlikten gecmeniz gerekir.*
  2 ... cell-im
 4. 4.
  http://www.isbank.com.tr
  1 ... cell-im
 5. 5.
  turkiye nin 181 metre ile en yuksek binasına sahip olan banka.
  4 ... rigsmaer
 6. 6.
  akbank ile türkiye'nin en iyi bankası olma yolunda yarışan bankamızdır.akbank genelde bir adım önde olsa bile işbankası'nın önde olmasını dileriz.***
  2 -2 ... saldirici
 7. 7.
  TÜRKiYE'NiN YABANCI SERMAYESi OLMAYAN,2005 iN EN iYi ÖZEL BANKA BiLANÇOSUNA SAHiP,EN ÇOK BANKAMATiĞi OLAN,EN KÖKLÜ,ATATÜRK'ÜN KURDUĞU iLK ÖZEL BANKA.
  4 ... gÜls
 8. 8.
  hizmet alamadığınız bir müşteri hizmetleri olan*, kazık biçiminde hazırlanıp paketlenmiş faiz oranları ve umursamaz personeliyle türkiyenin en büyük bankalarından biri olmuş bir türkiye klasiği. maksimum kart gibi boktan bi kartı bile millete bi güzel yedirip özellikle işte öğrenci kartıyla öğrencileri bi güzel kazıklama başarısı göstermiş türk bankasıdır. sistemin ürünüdür.
  (bkz: allahından bul)
  4 -2 ... amoresperros
 9. 9.
  maximum kartı olan bankadır.
  2 ... miksaj
 10. 10.
  internet şube kullanıcısına her türlü zorluğu borç bilen banka. ayrıca pek çok banka internet şubesinden yaptığınız eft den ücret almazken, kendileri 0.75 tyl. ücret almaktadır. bravo.
  5 -1 ... pilotmont