1. 1.
    pervin buldan'ın açıklaması.

Buldan, "Biz, Suriye konusunda AK Parti'yi uyardık, 'Suriye meselesi onların iç meselesi, oraya karışmayın' dedik. Afrin'den sonra şimdi de Mahmur ve Kandil'e operasyon yapmayı hedefliyorlar. Ancak Türkiye halkları, Türkiye toplumu ne Afrin'e onay verdi, Ne Kerkük'e onay verdi. Şimdi de Mahmur'a da Kandil'e de gitmenize onay vermiyor. Bu ülke savaşla yönetilecek bir ülke değil. Bu ülkenin barışa ihtiyacı var. Bu ülkenin adalete ihtiyacı var. Bu ülkenin demokrasiye ihtiyacı var" dedi.

https://www.haberler.com/...as-yolcu-10942447-haberi/

yoo. ben türk halkı olarak devlete onay veriyorum. gitsinler kandil'i yerle bit etsinler. beni de alabilirler askere, destek olurum her türlü. sıkıntı tinne.
    8 -2 ... gelenek karsiti sekuler hero 2
  2. 2.
    Türkiye halkları: tm.
    2 ... imperium turcicum
  3. 3.
    peki bundan Türkiye halklarının haberi var mi.
    5 ... dupeduzadam
  4. 4.
    Türkiye halkları ne amına koyim? Halkın kelime anlamını öğren önce mına koduğum. Aynı ülkede nasıl birden fazla halk olur.

Bakın bunlar bölücü, bunlar terörist.

Evet.
    8 -1 ... yok herif
  5. 5.
    türk halkı olarak biz onay veriyoruz. bu mübarek günde gerisinin amına koyayım, evet.
    6 -2 ... hodri meydan 89
  6. 6.
    (bkz: pervin buldan) ...
    1 ... fafnir
  7. 7.
    Kandile gidilmesini sadece kürtler istemez kürt isminden öylesine utanıyorlar ki türkiye halkları diyorlar.
    4 ... vexillarius rex
  8. 8.
    önce türk milleti demesini öğreneceksin.
    2 ... kristiyanomessi
  9. 9.
    Türkiye halkı kim sevgili bilmem ne çocuğu?

Türk halkı diyeceksiniz.

Pkk kandil'de de olsa, nepal, gana'da da olsa dağıtmak boynumuzun borcudur.
    3 ... eylulsabahi
  10. 10.
    Hdpli, Pkklı bir ayrılıkçının sözleridir. Türk milleti ordusunun yanındadır.
    3 ... osmanbatur