1. 11.
  enver ören'in elinde kalan yayın organlarından birisi.
  ... cerenes
 2. 12.
  ilginç bir gazetedir. bir ara okumuşluğum vardır. etliye sütlüye dokunmazlar. içerisinde gerçekten mizah anlayışı gelişmiş yazarlar vardır. yazıktır, hiçbir haberi polemik konusu olmaz.
  ... denek
 3. 13.
  tarafsız haberciliği ile öne çıkmış türkiye cumhuriyetinde tam sayfa bikinili bayan resminin altına iki satırlık haber koymayan sayılı gazetelerin başında gelen doğru haberciliğin önde gelen gazetesi olarak bilinen gazete.
  2 -1 ... elweda
 4. 14.
  ali sami alkış'ı hayatımıza sokan gazete.
  ... hacilardayim
 5. 15.
  eskiden sağ kesim çok severdi bu gazeteyi hep alırdı sağ kesmi bırak herkes alırdı.sonra birden onla aynı fikirde görünen zaman çıktı bedava gazetecilik anlayışını başlattı millette aynı fikir diye bedavaya saldırdı gel görki aralarında hiç bir benzerlik yok türkiye gazetesi sağ kanatın gazetesiydi ama sağ mozaiktir.yani milliyetçi,muhafazakar,lieral hatta zaman zaman sosyal-demokrasi bile vardı ama zaman tek tarz cemaatçilik.
  ... thebash
 6. 16.
  dünyanın en okunmaması farz gazetelerinden.

  kimi kandırıyorsunuz lan siz? daha düne kadar dinci geçinip tgrt de sikiş sokuşlu filmler yayınlayan grupsunuz olm siz.

  bi de bilmem kim sahibinizin kristal kolanın hisselerini almasını maşetten vermek nedir yahu? bana ne sizin skindirik kolanızdan, öğrencileri kapı kapı dolaştırıp düdüklü tencere sattırarak sömüren, dinle alakası olmayan bir vahşilikle sarıldığınız para hırsının esiri olan dandik şirketler grubunuzdan?
  1 -5 ... gazozuna pvp
 7. 17.
  muhafazakarların elinden düşürmediği gazetelerden. Aynı zamanda da PKK kampına gidip pkk nın 3 numaralı ismiyle röportaj yaparak örgütün propaganda yapmasına olanak sağlamış gazetedir.
  http://www.turkiyegazetes...detay.aspx?haberid=451180
  -2 ... ayseciginalpellayadoyduguan
 8. 17.
  pkk'lı köpekle röportaj yaparak gazetecilik örneği sergilemiş gazetedir. ayrıca röportajda propaganda içerikli bir şey yok, bunu okuyup da ya ben gidip pkk'ya katılayım diyecek olan varsa, ya da aa pkk haklıymış ya diye bir sonuç çıkarabilecek olan varsa, o kişi zaten terörist ruhludur, fazlasına gerek yoktur.
  ... darkranger
 9. 18.
  zamanında 12 eylül'ün en büyük destekçisi iken bugün birdenbire demokrasi aşığı kesilen, enver ören adlı evren-özal ve erdoğan aşığı şakirdin yayınladığı kağıt parçası.
  1 -2 ... volkan2386
 10. 19.
  yaşlılar sever bu gazeteyi genelde.
  ... kcalb