1. 1.
  sansasyondan uzak seviyeli gazetecilik yapan birkaç nadir gazeteden birisidir.
  8 -6 ... umberto da silva junior
 2. 2.
  türkiye'de ışık cemaati olarak bilinen tarikat grubunun çıkarttığı ihlas haber ajansı ile aynı aileden gazete. seviyelidir, okunasıdır, iktidara yakındır. iktidarın kimliğinden ziyade, iktidar olması önemlidir.
  3 -1 ... alefix
 3. 3.
  bayi satış sistemi ile değil abonelik sistemi ile çalışır. sabah uyandığınızda gazeteyi kapınızda en kötü ihtimalle posta kutunuzda bulursunuz. dağıtıcıları özellikle büyük şehirlerde kör karanlıklarda çalışmaya başlar. gelişmiş bir abonelik ve dağıtım ağları vardır. bu konuda oldukça başarılıdırlar.
  2 ... alefix
 4. 4.
  (bkz: ihlas haber ajansı) desteği ile çıkarttıkları anadolu sayfası, dağıtım bölgelerine özel basıldığından, hangi ilde okursanız okuyun, o günkü gazetede mutlaka o ilden; bilemedin o bölgeden bir haber bu sayfalarda olur. ilgi görür.
  ... alefix
 5. 5.
  (bkz: türkiye gazetesi hastanesi)
  ... sapka yapamayan cuheyla
 6. 6.
  yaklasik bir 10 sene abone oldugumuz, 90 larin basinda iken iyi haber yapan, en azindan her sayfasinda okuz iskembesi buyuklugundeki reklamlara yer vermeyen, uzun zamandan beri okumadigim icin, bu donemki durumu icinse yorumdan kacinilmasi gereken, hafif muhafazakar gorunumlu, halbuki icinde de zamaninda buyuk ve de entelektulligi hat safhada yazarlar bulunduran gazete.
  1 -2 ... faidelibilgi
 7. 7.
  gelen tüm hükümetlere yağ yakmasıyla tanınan gazete.
  3 -3 ... endemik pandemi
 8. 8.
  türkiye nin işi sadece haber olan nadir gazetelerinden biri. özellikle bu gazete kıtlığında okunabilecek adam gibi tek gazete. üstelik abonelik sistemi ile her sabah kapınızda bulabilirsiniz.
  edit: eksileyen arkadaş, kusra bakma, senin için her sayfasında ayrı bir bayanın yarı çıplak pozu yok.
  7 -3 ... darkranger
 9. 9.
  nedense berberlerin pek bir rağbet ettiği bir gazeteydi bir aralar * şimdi durum nedir bilmem.
  1 ... gangbang
 10. 10.
  (bkz: türkiye çocuk)
  1 ... david brent