1. 1.
  klasiktir. ligin tepesini 2 takıma bırakmamk için 2 haftada bir belli hakemlerin eliyle yapılmaktadır.
  5 -3 ... flat head
 2. 2.
  Ziyaaa!
  6 -2 ... frekans
 3. 3.
  Ya hacım ciddi olamazsın sen ya.

  Bırakın şu hakemden dolayı kaybettik muhabbetlerini. Bütün takımların başına gelen hakem hataları var. Kendi kafanızdan saçma saçma operasyon falan uydurmayın.

  T: geyik muhabbetidir. Ancak o olabilir.
  ... tyler durden is alive
 4. 4.
  federasyon olmasa galatasaray şu an ilk 5'te değildi adamlar ellerinden geleni yapıyorlar ama yine beğendirememişler aslancıklara açık ve net.
  7 -5 ... public agent efsanesi
 5. 5.
  bu ülkede yönetici olmak da çok kolay he, aynı siyasetçi olmak gibi.

  sikko işler yap, batır sıç işin içine, sonra hakeme bok at, taraftar hemen koşa koşa gelsin arkanızdan hakemler oç falan diye.

  aynı şekilde ülkenin amına koy, tüm yerli sermayeyi yabancılaştır, hiç yatırım yapma, krize gir, sonra de ki bizi kıskanıyolar bundan böyle yapıyorlar, yerli milli falan fistan ver gazı, gelsin arkandan keriz halk bunlar ameriganın oyunu diye.

  taraftar profili olarak da, halk profili olarak da çok beyinsiziz. başkalarının yönlendirmelerine çok açığız milletçe. kimse çıkıp kendi araştırıp kendisi fikir sahibi olma derdinde değil, "bu böyle diyorsa kesin doğrudur" kafasında.

  klasik türk insanı işte, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma şekli.

  edit: bunu yazma sebebim başlığı açan kişinin bunu kendisinin yazdığına inanmıyor oluşumdur. bir yerlerden copy paste olduğunu düşünüyorum, belki de öyle değildir. eğer öyle değilse bu yazıyı yazan kişiye tek sorum var;

  yukarıda sıralanan galatasaray'ın puan kaybettiği maçların hangilerinde hakem galatasaray aleyhinde çalışmıştır ve futbol kalitesi olarak hangi maçlarda galatasarayın rakibine üstünlük sağladığını ve maçı hakettiğini söyleyebiliriz?

  bonus olarak, 1 puan dahi olsa hakem hatası ile hanesine puan gelmemiş midir?

  azcık delikanlı olun delikanlı.
  7 -7 ... alfisti
 6. 6.
  ben böyle analiz görmedim. nasıl bi vakit çokluğu, nasıl bir meşgale aşkıdır bu. ha ninna.
  6 -3 ... beysar
 7. 7.
  madem maçları hep halis özkahya yüzünden kaybettiniz ne diye tudor'u küfür ede ede yolladınız adam ne yapsın hakem operasyon yapmışsa açık ve net.
  7 -3 ... public agent efsanesi
 8. 7.
  Duran top zaafından hiç bahsetmemişsin genç adam iki buçuk senede duran toptan tam 26 gol yemişsiniz. Sezon başında 8de 7 yapıldığında bu takım bu ligi süpürür diyordunuz.

  Trabzon fener maçlarının son 5 tanesine ali palabıyık ın atanmasına ses çıkarmadınız. Son 3 fener beşiktaş maçının 2 sine de ali palabıyık atanırken sessizdiniz. Elinizi vicdanınıza koyun. işler iyi giderken hakem de hata yapar işler kötü gitmeye başladığında operasyon var. Yapmayın böyle.
  4 -2 ... frekans
 9. 8.
  fenerbahçeyi şampiyon yapma operasyonudur.
  2 -1 ... eneskamis
 10. 9.
  Rahat oluuun. Hepsini ust uste koyucaz hepsini.

  Galatasaray adami madam yapar, herkes akilli olsun.
  5 -5 ... garipbiadam