1. 1.
    sputnik'in iddiasına göre öğretmenlik mülakatlarında gerçekleşmiş bir durumdur.

fizik öğretmenliği alanında kpss türkiye 1.si öğretmenlik mülakatlarında elenmiş.

https://tr.sputniknews.co...rincisi-mulakatta-elendi/
    5 -2 ... salon beyefendisi
  2. 2.
    ?birader ben mi fazla hayalperestim diye merak ediyorum. Fizikte birinci olacak kadar azimliysen devlet memurluğu gibi korkakça bir alana neden yönelirsin

adaletmülküntemelidir editi: .mülakatlarda sizin becerilerinizin ölçüldüğünü mü zannediyorsunuz? işin özeti şu ki bu insanları adli soruşturmada suçlu bulamayıp da ilişkili olduğu çevrelerden dolayı kıllanan devlet mülakatlarda düşük puan verip dava yolunu kapatıyor. öteki türlü adam dava açar, olmadı insan haklarına gider, tazminatı ve sairesi bir sürü bela. Kısaca mülakatta eleniyorsun canım kardeşim. olay orada kapanıyor. arkadaş için kötü olmuş. Yazdıklarımdan yanlış çıkarımda bulunulmasın
    14 -6 ... dehumanized
  3. 3.
    insan elerken azıcık utanır lan.

Türkiye de böyle işte bu emek işleri. Çalışiyim diyorsun adamlar çalışıp 1. Olanı bile böyle eleyebiliyor.

Fizik alanında özelde iş bulamayabilir bu arada Türkiye de, ne yapsın adam okumuş öğretmenliğini gitmiş birinci olmuş.

Şerefsizler utansın.
    4 -3 ... keyf kahyasi
  4. 4.
    Bu işi gurur yaparsa ikinci albert einstein Olabilir.
    ileri de hakkında “mülakatta elendi fakat o..” tarZı geyik yapılabilir.
    3 ... judas
  5. 5.
    Soruları çaldığı anlaşılmıştır.

Fazlada şey yapmamak gerekir..
    1 -2 ... gezdimgordumyenildim
  6. 6.
    Mülakata iyi hazırlananamışsın delikanlı.
    Devlette iş bulman için gerekli şartlar bellidir.
    1 ... atlant isten gelenadam
  7. 7.
    sapla samanı karıştırmayın pedagojik formasyonu yetersiz olabilir.
    1 -2 ... ibni maymun
  8. 8.
    Şaşırtmayan haber.

Sözlü mülakattan 2016 yılında 95 puan almış, bu yıl 54 puan.

Tüm sorulara doğru cevap verdiğim halde başarısız kabul edildim demiş. Zaten bu noktada kırıyorlar. Bilmeyeceksin.
    insanların emeğine, uğraşına yazık.
    Neyse zaten nasip, kısmet, hayırlısı.
    4 -1 ... kara erik habbesi
  9. 9.
    Çocuk hesap makinesi olmuş, fizik defteri olmuş beyin sulanmış ne mülakatı kardeşim. Sistemin kurbanı garibim. Bunları gördükçe iyice okuyasım kaçıyor lanet olsun çok asiyim.
    ... furkancalavera
  10. 10.
    Duyunca üzüldüm.Kardeşim 5 yıl fizikten atama bekledi.Kafada saç kalmadı.Annemle anlaşamadı ev yaptırdım, sabretti mülakata girdi,şükür üç yıldır çalışıyor.Resmen tırnaklarıyla kazıdı.isteyince oluyor.Kimseye kolay biçmiyorum ama kardeşim çok azimli.Tabii neden böyle olmuş bilemiyorum.Allah tüm atama bekleyen kardeşlerime yardım etsin.Git gide zorlaşıyor.
    5 -3 ... kuticim