1. 1.
  yalnızca türkiyedeki değil dünyadaki kemalistlerden bi sikim olmaz. büyük ihtimal mustafa kemal atatürk kendine kemalist diyen bu güruhu görse hepsini sikkertirdi. mesela üstteki “atatürk” yazmaktan aciz pensilvanya menşeili kamil; hoşuna gitmeyen entry sahiplerini engellediğini iddia ediyor oysa kendisi benim en sıkı takipçim.
  1 -2 ... ozzy osbourne
 2. 2.
  (bkz: yobaz iftira şeması)
  3 -2 ... noxeca
 3. 3.
  Maaslar yatti mi çocuklar azimle siçiyorsunuz bugün.
  2 -4 ... karton toplayan cocuk
 4. 4.
  Dinci geçinenlere bakınca doğru söylem.
  Etki-tepki.
  Artık bu ülkeden adam gibi ne hain ne de Kahraman çıkarabiliyoruz.

  Dibe vurmamıza az kaldı.
  Umarım bir Atatürk çıkarırız, yoksa...
  2 ... thebiggraywolf
 5. 5.
  Olmuyor azizim. Bir problemi çözmek için teşhis koymak lazım evvelemirde. Birçok kez bu teşhis açıklanmıştır. Kısaca tekrar etmek gerekirse bu teşhis şudur:
  Kemalistler sloganlarla hareket eden sürü gibidir günümüzde.
  Mustafa Kemal' in büyüklüğü konusunda tartismiyoruz
  onun fikirlerini nasıll daha ileriye goturebiliriz diye kafa yormuyorlar.
  M Kemal'in değer verip sık sık yurt gezileri düzenleyip halkın sorunlarıyla hemhal oldugu halde bunlar Anadolu halkını hor görüyorlar, aşağılıyorlar.
  Açık görüşlü olmak durumunu açık giyimli olmak olarak algılıyorlar.
  Türk milliyetçiliği ilkesinden bihaber olarak hdpkk ile her fırsatta kol kola oluyorlar.
  Laikliği dinsizlik olarak algılıyorlar.
  Atatürk Türk dilinin yabancı kelimelerden arinması gerektiğine inancı aşikardı. Buna rağmen bu zevat yabancıdan kasıt sadece Arapça ve Farsça olduğunu anlamış ağzından salyalar akıta akıta ingilizce Fransızca kökenli kelimeleri kullanmaktan doyumsuz bir zevk alıyorlar.
  Atatürk tarihe önem vermiştir TTK yı kurmuştur. Oysa bu kesim türk tarihini 1919 dan başlatır Osmanlıya kin guderler.Onlara desen ki Atatürk bu derece büyük evet peki onu yetiştiren Osmanlı sisteminin etkisi bu noktada konuşulması gereken bir konu değil midir ? Gecistirir.
  Daha bir sürü şey yazılır bu yobazlar için ancak bu kesim bunların hiçbirini kabul etmiyor ki.Kendilerini üstün sınıf olarak goren bu insanlara bunu kabul ettiremezseniz tedavisini de yapamazsınız. Onlar yine o pembe rüyaları görmeye devam etsinler. Yılmaz Özdil çok şey kattı mı bunlara onu çok merak ediyorum.
  1 -1 ... kipcak eri
 6. 6.
  Türkiye’de ki birkaç görüş haricinde diğer tüm görüşe sahip insanlar zaten yetersiz kalıyor davasını savunmakta zaten. Bu konuda da gördüğüm kadarıyla liberaller ve Milliyetçiler iyi sayılır.
  ... marjinalet
 7. 7.
  düşününce doğru önerme.
  bok ancak malum kesimden olur.
  2 -1 ... strawberry blonde
 8. 8.
  Birde sağda solda kaç para maaş alıyorsun derler, kendileri hdpyi savunuyorlar diye para mı alıyorlar acaba diye sormak gerek, genel olarak kemalistlerin çoğu kişiliksiz oluyor.
  Geçen gün biri beni tehdit ediyor "burada seni barındırmam" gibi karşımda olsa yolunu değiştireceğine eminim.
  ... desifreleyici