1. 1.
  iktidara geleceğim gün gidereceğim eksiklik. adam gibi gidip erkek erkeğe vakit geçirecek bir tane genelevimiz yok kardeşim. inanılmaz dekorlarla dizayn edilmiş birbirinden temiz ve her zevke hitap edecek bayanlardan oluşan bir genelev hayal ediyorum. olgun, genç, ince, balık etli, uzak doğulu vs. vs. her zevke hitap eden dilberlerin içeride fıldır fıldır fink attığı ve erkeklerin cinsel ihtiyaçlarını karşıladığı bir ortam. Farklı fantezilere farklı odalar falan. o gün seks yapmak istemeyenlerin de gelip canlı striptiz şovları gibi aktiviteleri izleyebileceği, hatta yurt dışında tecrübe ettiğim üzere kız arkadaşıyla gelip burada striptiz izleyebilmesi. böyle özgür bir ortam hayal ediyorum. bütün gelişmiş ülkeler kaliteli genelevlere sahipir. bu yolla hem almış başını yürümüş yasadışı fuhuşu kontrol altına alırsınız, hem hayat kadınlarının sağlık kontrollerini adam gibi yapmış olursunuz, hem de en önemlisi devlet kazanır. tecavüzleri de azaltmış olursunuz. askılı t shirtten kolları gözüken bayana bakıp mastürbasyon yapacak pozisyona geldik son 10-15 yıllık politikalarla. 10 yıl önceki tv programlara baktığımız zaman daha rahatmış insanlar. bütün gençlik çatır çatır seks yaparken bekaretin bozulma yaşı 13-14 e kadar düşmüşken, diziler, filmler, şarkılarda inanılmaz bir sahte edep, kimsenin seks yapmıyormuş hali gibi gerçek dışı temalar işleniyor. devlet de beceremiyor madem genelev işini. gözlemeci teyze tipli kadınlar çalışıyor. özelleştiriceksin bu piyasayı, çok iyi denetleyeceksin. olacak bitecek. Hem şu türk kızlarının bizim abazalarımız yüzünden götlerinin kalkmasını da engellemiş olacağız. Nerde o günler.
  5 -7 ... takino parmino
 2. 2.
  (bkz: önce kendi karını çalıştır da eksiklik giderilsin)
  (bkz: şevki yılmaz)
  2 -2 ... mirnettin
 3. 3.
  (bkz: istanbulescortgirls)
  ... mhertalian
 4. 4.
  ülkenin kanayan bir yarasıdır. bence hemen açılmalı. toplumdaki tüm seks saplantılı hasta tipleri oraya göndermeliyiz. gözümüz insan görsün biraz. insana hasret gittik.
  ... neandertal
 5. 5.
  bırakın daha kalitelilerini, bu iktidar şu tarihi karaköy genelevi'ni kapatmak için çalışmalara başlamıştır. yerine belediye hizmet alanı, park-bahçe yapılacakmış. bir ay önceki bi haberdi bu. yeni değil. umarım onaylanmaz bu ve tarihi genelev yerli yerinde kalır.
  ... takino parmino
 6. 6.
  sivasın en büyük sorunlarından biri. sivas gençleri olarak bu konuyu yetkili mercilere taşıdık ama karşılığında bir gelişme olmadı, sonra diyorlar neden bunlar abaza.
  ... jengajenga