bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Ekonomik büyümede istikrarın ve sürekliliğin sağlanamaması, istihdam yaratacak bilgi ve teknoloji üretimindeki geri kalmışlık, Hızlı nüfus artışı ve eğitim kalitesizliğidir.
    3 ... ertgrlgazi
  2. 2.
    1) eğitimdeki kalitesizlik, öğrencilerin suçu yok tabi öğretmenin seviyesi belli olunca onun yetiştirdiğinden de çok bir şey beklememek lazım. (işini hakkıyla yapan bizim zamanımızda son örnekleri olan öğretmenler istisna, inşallah yine varlardır az da olsalar).
    2) sikimsonik kasabalara bile fakülteler açılması her yerin sözde universitelerle dolması. adam oradan mezun oluyor sonra bakıyor işe aaa bu lise mezunu işi ben yapmam bunu ben üniversite mezunuyum diyor halbuki bi araştırsan adamdaki kapasite bazı kaliteli liseleri bile geçmez.
    1 ... teist
  3. 3.
    Suriye ve Afganistandan olup savaşta ülkesini savunmak yerine kaçanlar.
    1 -1 ... matbazel
  4. 4.
    suriyeliler abicim. Hiçbir suriyeli çalışmasa işsizlik baya bir azalır.
    -1 ... king solomon
  5. 5.
    Herkes tecrübeli eleman aramakta,işe girmek isteyen insanların tecrübe yapması gerek ancak tecrübesiz kişiler işe alınmadığı için ne arayan eleman alabiliyo nede iş arayan eleman işe girebiliyo ülkecek buga girdik..
    3 ... sanatsalpsikopat
  6. 6.
    Eğer bir toplumda, bir memlekette problem varsa o problemin ana kaynağı %99 cahillikle ilgilidir.
    ... dinsiz kitapsiz kafir
  7. 7.
    Üretimin olmamasıdır. Varsa yoksa hizmet sektörü.
    12 ... alkolik oldum
  8. 8.
    is sartlarinin kotu olmasi mesai saatinin 12 saatleri doldurmasi.
    adam bes lira veriyorsa senden 10 liralik performans bekliyor olmasi.
    yani ele gelecek bir konumunuz yok ise yasta kucukse is veren sizi yok edene kadar yer.

abiniz olarak tavsiyem girdiginiz islerde sizden ustte kim varsa ayagini kaydirin cok calisin kendinizi gosterin mevki edinmeye bakin sonra rahat edersiniz.
    is yerlerinde gorunmeyen bir kast sistemi var maalesef.

mevki edinmek onemli sonra ortamlarin aranan adami olursunuz.
    6 ... siyah kirmizi
  9. 9.
    Nüfus yoğunluğu.
    1 ... tarihcix
  10. 10.
    Gereksiz nüfus yoğunluğu, bırakın Türkiyede yaşamayı dünya üzerinde bile karantina bölgesinde kısırlaştırılarak barındırılması gereken bazı ırkların ülkemizde milyonlara ulaşarak istihdam yollarını tıkaması.
    1 ... esmer bey
kapat