1. 1.
  Hiç şüphesiz hdp'dir.
  10 -1 ... kemalist teorisyen
 2. 2.
  Cehapedir.
  2 -3 ... masklavi
 3. 3.
  Hdp dir. Net.
  10 ... ilkutay
 4. 4.
  mhpdir çok açık.
  3 -11 ... kalbiburukcocuk
 5. 5.
  halkların demokratik partisidir.

  girip gençlik kollarının türkler hakkındaki düşüncelerini öğrenebilirsiniz resmi bütün sosyal medya organlarında anlatmışlar türkler hakkında ne düşündüklerini.

  atatürkün itleri diyen vekiller var bu partide. bana ne kardeşim anayasa hazırlayan düşünsün.
  12 -1 ... uluyan bilge
 6. 6.
  Pardon da HDP nasıl faşist oluyor? CHP nasıl faşist oluyor? Biz Alevilere Faşizm olmasın diye Sünni Türkleri CHP'den atmadı mı Sayın Kılıçdaroğlu? Sırf Faşizm olmasın diye Atatürkçüleri Ulusalcıları atmadı mı CHP'den? HDP ezilenlerin partisidir. CHP alevi ve Kürt kardeşliğinin sosyal demokrat partisidir. CHP ve HDP Türkiye'de ezilenlerin sesi olacak ve Alevi Kürt kardeşliği faşistlere 2023'te sandıkta unutulmaz bir yumruk vuracaktır. Atatürkçü Ulusalcı faşistler de gitsin MHP'ye oy versin artık. Yeter bizimle uğraştığınız. Ülkede HDP CHP iP ve SP birlikte anayasa hazırlıyor. Özerk yönetim haritası hazırlıyorlar. Kardeşlerimiz Kürtlere ve biz Alevilere ait yönetimler olacak akabinde. Böyle güzel şeyler oluyor yine de faşizmlerinden kurtulamadı Beyaz Türkler. Asıl faşist sizsiniz.
  3 -7 ... kureysan kirmizisi
 7. 7.
  hadepe denen öşeklerin oluşturduğu partidir. pkk'nın itleri olmaları bile bunu göstermektedir. iktidar olsalar ne yapacaklarını az çok tahmin edebilirsiniz.
  4 -1 ... magicovento
 8. 8.
  ırkçılığın yanında ayrıca en gerçek dışı düşüncelere sahip, en manipülatif, en çatışma arzusu içinde olan parti hdpdir. diğer partilerde kızdıkları her şeyi daha azılı ve acımasızca yapan ve bu düşüncelere sahip olan parti de hdpdir. sadece bir tanesiyle konuşursanız bu ülkede barışa en uzak, en faşist insanlar olduğunu anlarsınız. barış, ezilen olmak vs. hdpnin insanları manipüle etmek için elinde oyuncak ettiği kavramlardır. yemeyin bunları, ne mal olduklarını hayal aleminde yaşamayan herkes biliyor zaten.
  2 -2 ... reopold
 9. 9.
  türkiyede iktidara geçen bütün partiler ırkçıdır gençler ve daha da kötüsü bu hiç değişmez. vakti zamanında chp yaptı ırkçılığını şimdi akp yapıyor. kim gelirse de o yapacak bu bir gerçek
  -1 ... mavigozludev
 10. 10.
  Şüphesiz Cihangir de beyaz Türklerin yaptığı partydir.
  1 ... napacukk