1. 1.
  Su götürmeyen gerçekliktir. Bir de utanmadan şımarık ve kibirlidir bu güruh.

  Bazıları neşter tutmayı dahi beceremez. Berber bile daha iyi tutuyor bunlardan makası.
  10 -6 ... richard harrow
 2. 2.
  Her fakültede olduğu gibi tıp fakültelerinin eğitimi de yetersiz. Ama bu onların suçu değil. Gittiğim Sağlık ocağında şikayetimi söyleyince birkaç sayfa kitap karıştırıp, bilgisayardan bir şeylere bakıp ilacı öyle yazan genç doktoru aklıma getiren başlık oldu. Zamanla öğreniyorlar.
  8 -3 ... ata ters binen kovboy
 3. 3.
  çamur atmak ne dir ?

  korkudan yanına dahi yaklaşamadığı şeylere uzaktan aciz aciz iftira atmaktır .

  malum zihniyet ve dışarıda ki sahiplerinin sıkca yapmak zorunda kaldıkları acizlik göstergesi .

  yiyorsa ellerinden başka bir şey gelsin bakalım .

  ahh nerde o günler .
  4 -5 ... tiamat
 4. 4.
  Birazdan duyar kasıcılar gelir

  Geçenlerde bir arkadaşım gitmişti geçenler dediğim 1 ay falan oldu 3 hastane gezdi basit bir sorun aslında birisi çok geç kalmışsınız acil tedavi falan demiş izin verse türlü tedavi yöntemleri denicekken aradan birkaç ay geçti tekrar doktora gidince o kadar ciddi değilmiş düzelir buya dönmüş. Diğerleri de farklı tespitlerde bulunmuş farklı ilaçlar yazmış.

  Adamlar göz kararı doktorluk yapıyor artık. Bir hastaneye gidiyorsun ölümcül çıkıyor diğerine gidiyorsun sorun yok diyorlar bir başkası farklı şey söylüyor.

  Hastaneye pek yolum düşmüyor neyse ki. Son 10 sene içerisinde 2 defa uğradım o da kendim için değil tanıdıklar için.
  Yani sağlığınıza dikkat edin bunların eline düşmeyin.
  7 -3 ... keyf kahyasi
 5. 5.
  piyasa bilgisizlik yuzunden ölümcül tedavi uygulayacak doktor musveddeleri ile dolu. gittikçe de çoğalıyorlar maalesef. zombi gibiler.
  1 -1 ... ne olursun guzelim sevsem seni
 6. 6.
  Çünkü hekimlik mesleğini öyle bir yere getirdik ki ülke olarak sanki hepsi birer mehdi sanıyor kendilerini o yüzden de kibirden dolayı işlerini umursamadan yapıyorlar o zaman da kalite düşüyor.
  3 -2 ... lenfosit
 7. 7.
  katılmamak elde değil, o hastanelere sağlam giren hasta çıkar.
  1 -2 ... penald
 8. 8.
  doktor olmaları hastalarına saygı göstermeleri gerektiğini değiştirmiyor. tamam işleri zor, her gün bir sürü insanla uğraşıyorlar; ama doktor olmak için yıllarca eğitim alırken, mesleği ele alınca bütün gün bulmaca çözmeyi beklemiyorlardı herhalde. çoğunun hastasını azarlanacak çocuk olarak gördüğü, terslediği ve hastaya, hasta yakınlarına saygısızca davrandığı gerçeğidir.
  2 -1 ... tac yaprak
 9. 9.
  Övünebildiğimiz tek şey bunlar zaten boşver.
  ... french prens
 10. 10.
  Bütün Avrupa Kafkasya Balkanlar Ortadoğu ve Orta Asya ve tabii Afrika Türkiye'ye gelip tedavi olmak isterken sen g*** b**** insan gelip doktorlara laf edebiliyorsunuz Aferin size şimdi gidin elinize oyuncağınızı alın ve oynayın belki mutlu olursunuz.
  3 -2 ... cesurveuzgun