1. 1.
    çok düşüktür, düşman başına.
    -2 ... kavunvebira
  2. 2.
    Türkiye nin sınav puanına göre en iyilerini alıp değersizleştiren düzenin sonucudur.
    2 ... compliment
  3. 3.
    Hasta başına muayene düresi 3 dakika bile değilken, suçu doktor veya sağlık personellerinde aramak biraz yanlış bana kalır ise.

Sağlık Bakanlığı ne yapıyor? Neden acilde 4 saat sıra bekliyor hastalar? Neden derdini bile anlatamadan teşhis koyup ilaç yazıyor robot gibi bu doktorlar? Ben bunların asıl suçlusunun sağlık personelinin değil de başımızdaki insanların hata/ihmalkarlığı olduğunu düşünüyorum.

Sağlık personelinin eğitiminden tutun, alanda çalışmasına kadar her şeyde büyük eksiklikler ve hatalar var. Ve bu yüzden ölen insanlar var. Biz hala akıllanmıyoruz. Herkes aldığı paranın, ünvanın kremasını yemekle meşgul.
    Olan yine biz halka oluyor.
    6 -1 ... hayata kifayetsiz
  4. 4.
    Boş yorumlar yapmışsınız. Türkiyedeki doktorlar imkansızlıktan imkan yaratan zeki doktorlar. Emin olun böyle. Avrupadakileri de gördük eğitim durumuyla. Emin olun bizim doktorlarımızdaki kafanın yarısı onlarda yok.
    9 -3 ... netbirisi
  5. 5.
    Avrupa özellikle almanyayı katlar çarpar siker atar.

Ciddiyim.
    2 -1 ... kaptanmiharbi
  6. 6.
    Bademcik ameliyatında tamponu gırtlakta unutacak kalitede.

Edit. Eksilemiş dalyaprak. Al sana kaynak
    http://m.sabah.com.tr/yas...ampona-50-bin-tl-tazminat
    2 -3 ... filmler ve filimler
  7. 7.
    çok kaliteli olanları vardır. kendilerini düzene kaptırıp para peşinde koşanları da.. kaliteli olanlar çoğunluktadır ama...
    -1 ... mkezer56
  8. 8.
    doktor için de, öğretmenler için de oldukça yerden yere vurulur cinsinden yorumlar yapılıyor da asıl bozulan eğitim sistemi. herkes paşa paşa çocuğunu okula götürüyor, parası az biraz olan orta sınıf diye tabir ettiğimiz kişi bile özel okullara para bayılıyor. kardeşim biz devlet okullarından geldik.. eksilmedi bir tarafımız. mevcut düzene karşı çıkmak böyle olmamalı. kaliteyi okul sıralarında bırakıp çocukları o biçim yetiştirirsen işte değil sağlık ve eğitim; bütün sektörlerde kalite ayak altı olur..
    6 ... sabahuykusu
  9. 9.
    avrupanın fersah fersah ilerisindedir.
    1 ... blacklist92
  10. 10.
    ortalama bakımından evet iyi, ancak uluslararası çapta öne çıkan doktorlar pek de yüksek rakamlarda değiller efenim.

arkasindankonusulanadam
    ... arkasindankonusulanadam