1. 1.
    çok doğru önerme.

müslüman ülkede her mümin başına bir tane cami düşmeli hatta bu müminler orda yatmalı kalkmalı bi'nevi evi olmalıdır. zaten müslümanlık dediğinde bu olmalıdır. ne gerek var okul, hastane, yetimhane ve bunun gibi yerler yaptırıp çimentoyu boşa harcamaya, hem oraları yaptırmanın sevabı da yok.

yersen.
    20 -10 ... berdussair
  2. 2.
    cami cemaatlerinin değerlendireceği durumdur. nihayetinde kendi paraları ile yaptırıyorlar. eksik gördükleri yerlere de yaptırmaya devam edeceklerdir. bazı kancıklar rahatsız olabilir. bu durumu olağan karşılıyoruz.
    6 -10 ... re ra
  3. 3.
    Hiç araştırma yapılmadığına ve imanı cami sayısı ile ölçecek kadar az gelişmişliğimize bakılırsa, okul sayısı yetersiz kalmıştır.
    13 -1 ... copyright
  4. 4.
    doğru bir tespittir.

bütün evlerin yıkılarak yerine cami yapılmasını öneriyorum. oy birliğiyle kabul edileceğinden eminim.

not: eksileyen arkadaşlar merak etmeyin adınıza özel cami yaptıracağım.
    9 -5 ... fink ployd
  5. 5.
    şeriatle yönetilen irandaki toplam cami sayısı türkiyedeki caminin sayısının 1/6 sı kadar.
    5 -1 ... babasininpici
  6. 6.
    cemevlerine ibadethane statüsü verilmeyen ülkemde, adım başı cami bulunmasının farkında olmayan yazar hedesi.

(bkz: gel bir tane de benim evin bahçesine yap)
    7 -2 ... gobekli kel adam
  7. 7.
    --spoiler--
    türkiye'de yaşamaktan utanma sebeplerinden biridir bu durum işte...
    --spoiler--
    *
    (bkz: bir an heyecanlandın gördüm)
    --spoiler--
    bu kahrolası ahlaksız insanların belasını toptan verse
    --spoiler--
    (bkz: bela okuma çocuğum) *
    1 -1 ... svsilence
  8. 8.
    (bkz: her eve bir cami)
    (bkz: make cami not war)
    2 -2 ... dark places
  9. 9.
    (bkz: kişisel cami)
    ... bad blues band
  10. 10.
    şöyle denilebilecek durumdur din nedir ve ne vaat eder din bir son vaat eder bir başlangıç ve olunması gereken bir durumdan bahseder peki inanç ne ister inanç anlamak sevmek sevildiğini hissetmek ister o zaman anlamak istiyorsa insan okul açılmalıdır bilgi için bilgi verecek insan lazımdır kusura bakmayın ama inancınızı evinizdede yapabilirsiniz ama eğitimi evde yapmak pek bizim ülke şartlarıza uygun değil.
    ... gereksizeleman