1. 1.
  Yardıran derken gerçekten gözünden yaş gelene kadar güldüren en azından kahkaha attıran bir dizinin olmamasıdır. Bu sayede okan bayülgen gibi talk showcular ekmek yemektedirler. Milletin gülme ihtiyacı bir şekilde giderilmelidir cem yılmaz da stand uplarıyla komedi filmi eksikliğimizi gidermeye çalışmaktadır zira berlin kaplanı ve sen kimsin adlı son komedi filmlerimiz güldürmeyi bırak tiksindirmektedir.
  1 -2 ... malumat furus
 2. 2.
  (bkz: avrupa yakası)

  (bkz: yalan dünya)

  (bkz: sıdıka)

  Yapma bunu yapma bunuuu...
  1 -3 ... corbadaksinekkanadi
 3. 3.
  leyla ile mecnun izlememekten kaynaklanan eksiklik. komedi dükkanı'nın geri dönmesiyle ise leyla ile mecnun ile birlikte gülme oranın daha da çok artacağı aşikardır.
  4 -2 ... tam35izmir
 4. 4.
  leyla ile mecnun'a kadar doğru olan önermedir, ancak leyla ile mecnun'dan sonra geçerliliğini kaybetmiştir.
  3 -2 ... taffy2g
 5. 5.
  (bkz: geniş aile)
  1 -1 ... kompetan
 6. 6.
  Lan şu andan Bahsediyoruz heralde 10 yıl önceki dizileri saymayin. Bi tatli hayat bi avrupa yakasi ayarinda diziler yok artik belki de internet yuzunden herkes cogu espriyi biliyor artik.
  1 -2 ... malumat furus
 7. 7.
  (bkz: işler güçler)
  (bkz: zevkler ve renkler)
  2 -1 ... kurt baltasi
 8. 8.
  iki saati aşan dizi süreleri olduğu müddetçe beklenilmemesi gereken durumdur. dünyadaki kalburüstu diziler gibi yarım saat olursa aynı kalite burada da olur mu? elbette hayır.
  1 ... alper kamu
 9. 9.
  Büyük ihtimalle sözlükler ve twitter yüzünden her esprinin anında paylaşılması ve diziler bunu kullandığında çoktan komikliğini kaybetmiş olmasındandır.
  ... malumat furus
 10. 10.
  (bkz: üsküdar a giderken)
  2 -1 ... turfandainsan