1. 1.
  o da fenerbahçe'dir. galatasaray zaten mason locası amk. trabzon amele. beşiktaş ezik. hatta şöyle söyliyim, bursa trabzondan daha iyi lan.

  edit: yapıcaz tabi lan amk. oyuncular dandik. yabancı sınırlaması var. trilyonlar veriyoruz, oynayan adam yok hepsi bidon. mithatın ayağı kaydı diye şampiyonluk kaçıyo. sikerim öyle futbolu. sivasspor yüzünden şampiyonluğu bırakıcak değiliz amk, türkiye'nin en güçlü kulübüyüz basıcaz parayı şampiyonluk yolunda önümüze çıkan aptal saptal engelleri kaldırıcaz. borç batağında yüzüp, halka şirket hissesi arz edip, ondan sonra, ya hissenizi genişletin ya da varolan hisseniz anonim değere katılacak diye milleti tehdit eden spor kulüpleri gibi mi olalım. hadi ordan. ezik herifler.
  3 -7 ... magna carta
 2. 2.
  yöneticisi "bize zenci muamelesi yapıyorlar", kalecisi "evinden aldırırım", kaptanı "f.cking nigga" diyenlerin olduğu takım değildir. bunlar sporcu ise diğerleri değildir. evet.
  1 ... mazibireskidir
 3. 3.
  ilk enrty'i giren canım arkadaşım. 1907'den bu yana her türlü şikeyi her türlü şerfsizliği yapmış bir kulüptür fenerbahce. Şike yaparsınız, ırkçılık yaparsınız, şerefsizlik yaparsınız, hakem satın alırsınız, teşvik pirimi verirsiniz. Bu lig için fazla ŞEREFSiZSiNiZ CANIM KARDEŞiM. Başarılarımızla bugüne kadar dünya futboluna adımızı altın harflerle yazdırdık, siz şerefsizlikte yeni bir çığır açmışken kendinize spor kulübü diyemezsiniz. Atatürkün ilkesini önplana koymanız ne kadar acınası bir durum. Ben sporcunun zeki,çevik ve aynı zamanda ahlaksını severim. Bu sözler size fazla yabancı
  ... ultrasgala
 4. 4.
  sadece galatasaray spor kulübü ve beşiktaş jimnastik kulübünün varlığının bile gerçekliğine gölge düşürdüğü şaşırtıcı iddia.
  ... legend of the stranger