1. 1.
    okuduğu tek kitap ayşegül tatilde olan cühela kesim.

yok trabzonlular rum, yok adanalılar arap, yok izmirliler yunan, yok tunceliler ermeni, yok sivaslılar alman, yok kırklarelililer iskandinav.

bu iddialara göre ülkede türk yokmuş. asfksdfdsfjsd köylü müsünüz nesiniz abi ya. gidin biraz kitap okuyun tarih okuyun. çok şey değil lan, normal ilköğretim tarihi okusun da kafi lasfksdjds
    1 -1 ... gelenek karsiti sekuler hero 2
  2. 2.
    Türkiye de epey bir türkleşmiş ermeni, kürt, çerkes, gürcü, yahudi, arap vardır.
    1 ... selia
  3. 3.
    bizanslıların en ünlü kralı heraclius bir ermeni,pontus u kuran mithridates bir fars

halbu ki göçebe adam karışmaz yerleşikle işi olmaz anında o kültüre kayar cengiz han da yerleşikleri göçebelerrden aşağı görürdü

yunan piç ise biz ne yapalım zopayı görünce kimlik ve din değiştiren korkak sürüsü işte.
    6 -3 ... tabgac turk
  4. 4.
    kimse türkiye'de türk yok iddiasında bulunmuyor. ama sandığınız gibi de türkiye'nin %85'i türk değil.
    1 -1 ... tacettin limoncuoglu
  5. 5.
    (bkz: türkiye de türk yok yalanı)
    2 -1 ... sadaeke
  6. 6.
    var, var tabi, ama bir kere turkten kastimiz, "turkic peoples" dedigimiz, orta asya'nin yerlileri olmalidir. bu insanlar 12. yuzyilda orta asya'dan goc ile gelmistir, anadolu'ya yayilip yasayamaya baslamistir, ama bu insanlar, kulturel olarak anadolu halkindan epey farkliydi. anadolu insani gibi yerlesik, romali stili hayatlari yoktu. ve cogunluk asla olmadilar anadoluda. bu mumkun degil zaten.
    -4 ... arxaggelou
  7. 7.
    çoğunluk olmayan göçebelerin çoğunluk yerleşikleri asimile ettiğni öğrendiğimiz başlık bu yunanlar da amma korkarmış he.
    4 -1 ... tabgac turk
  8. 8.
    osmanli donemini ve selcuklu donemini tamamen turk zanneden cahillerin oldugu baslik, malesef, sahi ya, ben bu adami neden engellemiyorum? ula luvi ula ula barbar helenleasdasgasdad.
    -2 ... arxaggelou
  9. 9.
    selçuklu döenmindeki halkın yunanı batıya ittiğini bilmeyen orospu çocuğu yunanlara göre gerçek olaydır.
    3 ... tabgac turk