1. 1.
  Yüzde yüz doğrudur.

  Staj zamanımda, tam 25 gün boyunca oturdum durdum aq. Bir de oradaki götü kalkık çalışanların ayak işlerini yaptırmaya falan çalışıyorlar. Hatta bu yüzden bir tanesiyle kavga ettim. Az daha kovuyorlardı beni. Staj denen şeyin bir halta yaradığı yok. Zaman israfı. Staj dediğin şeyde kendini geliştirirsin, ustalardan bir şeyler öğrenirsin fakat böyle bir şey yok. Bana çay koysana, stajyer diyorlar utanmadan. Neyseki çay koymadım fakat başka bir şey koydum o çalışana..
  3 -1 ... magicovento
 2. 2.
  "Staj defterini getir imzalayalım sen gelme bile rahat rahat staj yapmış olursun" size özet.
  2 ... problem solver
 3. 3.
  4. Sınıf intörn hemşire olarak tıp fakülteleri ve diş hekimliği fakültelerine aşı hakkı tanındığı halde bize tanınmadığı gibi mi? Sağlık bakanlığının haberi var mı ama bu dönemi de sayarsak 1.5 yıl hastane hasta yüzü görmeden fakülteyi bitirecez. Yarın öbür gün atandığımızda ne olacak? Stajda öğrenemediğimiz deneyimi öğreneceğiz diye cebelleşip milleti sakatlıcaz. Aynen hemşireler kutsaldır. 2020 hemşire yılı aynen aynen. Hemşireye verilen değeri görüyoruz.
  1 ... sylas122
 4. 4.
  Tcde amaç Stajyerlere bi sey öğretmek degil bedava kölelik yaptırmak olduğu için stajyer de bi noktadan sonra ne kadar kaytarabilirsem kardır deyip sallıyor.
  4 ... return of the nazmiye
 5. 5.
  Maalesef haklı bulduğum başlık. Tanıdığınız yoksa veya çok dişli bir öğrenci değilseniz boktan bir yerde staj yapmak boş iş. Malum yerlerinde mülakatları anasının gözü gibi zor. Öğrenciler için açılan kariyer platformanlarını iyi takıp etmek gerekiyor. Ben bayağı iyi bir şirkette 2 ayımı tamamladım ve inanın anamı ağlattılar. Fotokopi çekmekten iyidir. Yılmadan her yeri denemek gerekiyor , muhtacız.
  5 -1 ... oophelia