1. 11.
  (bkz: cmylmz dvd/#3473352)
  ... notrinova
 2. 12.
  arayıştaki gençler için iş imkanı demektir. gençlik tarafından yoğun ilgi göreceğini tahmin ettiğim bankadır. hele bir de spermlerin gram başı para ile alındığı ve spermleri hızlı elde etmek için bir bayan görevlinin sakso çektiği yalanını yayarsanız... *
  bir fıkrada geçer ya hani sperm bankası soyulur, sonra hırsızlar bin pişman... o fıkranın gerçekleşmesi için bir imkan sağlanmış olur zeki hırsızlarımıza ayrıca.
  1 ... maydonez
 3. 13.
  Etik değildir. Bile bile bir çocuğu babasız büyütmek yanlış olur herhalde eğer ilerde çocuğun düşeceği psikolojik bunalımı düşünürsek. Bir çocuk babasız büyüyebilir eğer baba kavramından haberi varsa ya da hiç görmemiş belki çok az görmüş olsa bile bir şekilde babanın varlığını biliyorsa. Ama sperm bankasından alınan sperm ile doğan bir çocuk bırakın her şeyi babanın ne demek olduğunu öğrenemeyecek. Sağlıklı bir aile ortamında büyüyemeyecek. Etrafında arkadaşlarının babalarını, ailelerini gördüğü zaman kendini eksik hissedecek. Zaten toplum olarak yeterince kafamız bulanık, yeterince psikolojimiz bozuk. Bunu daha da arttırmanın anlamı yok.
  4 -1 ... saskaloz balikk
 4. 14.
  lazım! evde kalmışların da çocuk yapma hakkı var! aslında evlenmek de haklarıydı ama gudubet olunca insan öyle oluyor. bari bununla avunsunlar.
  2 -2 ... rodcracker
 5. 15.
  muhallebici deposu zannedilirse bir hırsızlık durumunda komik görüntüler ortaya çıkaracak durum.
  1 ... bard of hell
 6. 16.
  Insanlarin tiplerine, sac renklerine, egitim durumlarina ve tabiiki saglik durumlarina gore spermler fiyatlanacagindan her onune gelenin sperm veremeyecektir. eger yayginlasirsa, bir kisinin onlarca birbirinden habersiz cocugu olabilme ihtimali olacagindan, ortalik birbirinden habersiz kardeslerle dolacaktir .
  ... zirvato
 7. 17.
  evlenecek adam olmaması nedeniyle Türk kadınlarının annelik içgüdülerini tatmin edecek kurulum.
  1 -1 ... alem
 8. 18.
  bu da faizle çalışacaksa vay halimize.
  ... haz istasyonu
 9. 19.
  Evlenmeden ve koca kavramıyla muhatap olmadan çocuk sahibi olunabilecek yöntemin kalbi olacak merkezlerdir.
  -1 ... burax
 10. 20.
  akp hükümeti kesinlikle yatırandan da, kredi çekenden de vergi alacaktır. bak o zaman attırırken, pardon vergiyi öderken zoruma gitmez.
  ... sessizdeydi duymamisim