1. 1.
  türkiye gibi kötü yönetilen, hukuğu olmayan, sadece ak elitlerin ve onların adamlarının sözünün geçtiği bir ülkede silah taşımayan adan vurdumduymazdır.

  hele ki eşin ve çocuğun varsa kesinlikle sinemaya giderken bile götürmelisin.

  bakın bir arkadaşın başına gelenlere

  https://eksisozluk.com/3-...6621573?a=popular&p=1
  1 -2 ... sansyoklan
 2. 2.
  Taşıyamıyordur.

  Herkese verilmez taşıma ruhsatı.

  edit: olayı okudum, bölge savcısı vurdumduymaz belli ki. yazılan ifadeye bak, işlenen suça bak. şikayete bağlı suç değil. derhal soruşturma açması lazım. tabi olay, savcının önüne gittiyse.

  başınıza böyle bir şey gelirse korkmayın. sizi korkutan şeyleri birbir anlatın yetkililere, yaşanan tüm olayları anlatın. onların sizi korkutma amacı şikayetinizi geri çekmeyi sağlamak. eli güçlü olan sizsiniz. şikayetinizin arkasında durun. bu tarz orospu çocuklarının anlayacağı dil budur. polis üniformasını, mesleğini kirletmeye hakkı yok kimsenin.

  ne yazık ki ülkemizde adalete ulaşmak için hakkınızı aramak zorundasınız. adalet devlet hizmeti olmaktan çıkmış durumda. hakkınızın peşine düşün.
  ... garavel ustaa
 3. 3.
  Ne silah taşımasından bahsediyon a.k.

  Silahı görse bu neymiş lan deyip namluyu kendine döndürüp atesleyecek milyonlar var.
  -1 ... ssenarist
 4. 4.
  adamın arabasını taşlaması zaten olayları o noktaya taşımış. ancak yolda giderken arkadan çarpmak

  da neyin nesi. 7-8 kez arkadan çarptılar diyor.

  hamile bir kadın ve eşini gördükten sonra silah çekmek de neyin nesi. en fazla tartışırsın. adamları da dinlemek gerekir ama çift şikayetini geri alacak kadar korktuysa yine adamlar bu işte net suçlu.
  1 ... sansyoklan
 5. 5.
  Silah taşıma ruhsatı alma hakkım var ama hiç düşünmedim. Sinirli bir yapım var zaten. Allah korusun, bir durumda korkutmak için çekmem vurmak için çekerim kendimi biliyorum çünkü. Gerek yok.
  2 ... sahibinden
 6. 6.
  silah taşımayı doğru bulmuyorum elektro şok tabancası vesaire olur ama silah olmaz.

  neden mi? sinirliyken insan kendini kontrol edemeebilir bir anlık sinirle karşınızdaki insan kim kimin nesi düşünmeden vurabilirsiniz hem sizin hayatinız mapuslarda geçer hem de karşıdaki adam bir baba ise ailesi varsa eşini dul çocuklarıni yetim birakísinız. herjesin hayatı kararır.
  1 -1 ... yazar cizer34