1. 1.
  gazetelerde her gün sapık fiillerle ilgili çok sayıda haber bulabilmenin sonunda varılan doğal ve gerçek sonuçtur. gün geçmiyor ki memlekette insanı küfre günaha sokacak olaylar olmasın. gün geçmiyor ki memlekette insanı insan olduğuna lanet ettirecek, bunlar insansa ben neyim ulan dedirtecek alçaklıklar hayvanlıklar yaşanmasın. çocuklara tecavüz mü dersiniz, aile içi garip ilişkiler mi dersiniz, bıçakla kafa koparmalar mı dersiniz, sokakta yürüyen insanları can sıkıntısından öldürmeler mi dersiniz ne oluyor lan bu topluma? ne oldu öyle muhafazakar, böyle mutaassıp insanlardık biz hani?

  e o zaman bu köpeklikler ne? bu ülkede çocuk yetiştirmek gün geçtikçe zorlaşıyor. sokaklar sakat, insanlar hayvan, yavrular allah'a emanet!
  5 -1 ... damat hobbit pasa
 2. 2.
  sen basın yayın yoluyla bunu pohpohlar teşvik edersen potansiyel bünyeler teoriden pratiğe hemen geçerler.
  sonra aşağıdaki manzarayı izlersin:
  (bkz: kokuşmuş toplumdan manzaralar)
  1 -2 ... uvjb
 3. 3.
  Kendimden bildiğim ve bu nedenle hak verdiğim olay.
  Ben sizler gibi sapıklığımı entrylerimin yada başlıklarımın arasına sıkıştırmak yerine dürüst davranıp bu artan sapıklıkta payım olduğumu kabul ediyorum. (bkz: biz kaç sapığız)
  5 -2 ... djorkaef yaz
 4. 4.
  kendilerini dindar olarak tanıtan kişilerin artmasıyla paralel olan bir durumdur. örnek 78 lik ihtiyarların, cami hocalarının 14 lük kızlara saldırması, bir adamın benim param bok 3 kadınlada evlenirim, harem de kurarım, size ne demeleridir.
  6 -5 ... hayirli1i
 5. 5.
  gerekli ahlâki eğitimin verilmemesinden ötürü oluşan durumdur. yazıktır...
  3 -1 ... pergamon
 6. 6.
  yeni trenddir. evet bu ülkede bu anlamda herşey güllük gülistanlıktı. 25 sene önce bir amca kız çocuğunu kucağına aldığında kimsenin aklından geçmezdi bunlar. hee senin yaşın iki elin parmaklarından biraz fazla, görgün nur-fem-mem ölçeğinden kısıtlı, bilginde şakirt düzeyindeyse tabi ki bir halttan anlamazsın bu da senin takiyye kabiliyetinle alakalı bir husus.
  4 -1 ... damat hobbit pasa
 7. 7.
  ortalıkta çok sayıda başı açık dolaşan kız olmasındandır. bunların saçını gören arkadaşların da libidosu yükseliyor haliyle. * *
  4 -7 ... oyuna devam
 8. 8.
  aslında durum sapıklığın artmasından çok, bu haberleri bize ulaştıran kanallar aracılığıyla eskiye nazaran çok daha fazla kötü haber izlememiz, duymamız ve görmemiz olayıdır.

  yani zaten var olan kötü huyların iletişim ağının genişlemesi ile daha çok duyulabilmesi de diyebiliriz.

  fakat doğru bir önermedir. özellikle kültürel yozlaşma ile başlayan süreç, dil, aile, okul derken iyice yayılmış insanların birbirine tahamülü kalmamıştır. tabi insanların yıllarca hapsettikleri hayvani duygularını bu kültürel yozlaşma ile serbest bırakmasıyla da olay şu anki gibi vahim bir durum almıştır.

  klasik olucak ama : (bkz: eğitim şart)
  2 ... jamall
 9. 9.
  doğru bir tespit. siz ilk cinsel deneyimlerini yirmisinde kerhanede yaşayan insanların olduğu ülkede, fransa'da çekilmiş nivea reklamı'nı (3 cm inceltme olayı) yayınlarsanız, bu insanlar (genellikle beğenilmeyen tiplerdir bunlar) bastırılmış cinselliklerini sağda solda tatmin etmeye çalışırlar. olay bu kadar basit.
  1 ... sapade
 10. 10.
  cinsel özgürlük ve anlayışın olmadığı sürece devam edecek durum...
  fantazi bile sapıklık olan yurdum insanının içindeki kişilik sapıklık...
  cinsel tatmini elde edememekden gelmesi muhtemel durum.
  1 ... efe misin