1. 1.
    türkiye'de 100 bine yakın cami var. 100 bin imama aylık 3.500'er lira verileceğine devletin seçmiş olduğu bir imam tüm yapılması gerekenleri cami içine kurulacak bir ekran sayesinde bütün camilerde yaptırtabilir. bu sayede ezanı da aynı senkronizasyon ve kalitede okutmak mümkün. Böylece aylık 350.000.000 lira kar etmiş olacağız. Yılda ise 4.200.000.000 lira kasada kalır. Ayrıca imam ihtiyacını bu şekilde gidererek imam hatipler gereksiz olacağı için kapatılıp bir o kadar daha kar edilecek. Diyanete verilen bütçede edilecek karı da saymıyorum.
    10 -4 ... anotheeer
  2. 2.
    aşırı mantıklı dolayısıyla şimdiden mecliste akp ve mhp oylarıyla reddedildiğini görebiliyorum.
    9 -1 ... temple of the doge
  3. 3.
    mekan birliği cemaatle namazın şartlarından. o hesapla televizyondan hacı olur herkes.
    3 -2 ... masklavi
  4. 4.
    is this (bkz: halifelik)?
    2 ... intermilan
  5. 5.
    bu kadar koyuna bir tane çoban. gör bak bütün koyunlar karşı çıkacak.
    1 -2 ... narcomedian
  6. 6.
    deistim. ancak bu düşünce oldukça zekadan yoksundur.

ezan saatlerinin dakika dakika değiştiğinden haberiniz yok galiba.
    böylece hutbe saatleri de değişiyor, söylenecekler de yerel olarak değişiyor.

bu fikre gerçekten inandığınızı söylemeyin.

bir de inananlara koyun demişsiniz.
    vallahi çok büyük bir farkınız varmış gibi gelmiyor buradan bakınca.

beyin milliyetçisiyim. beyni olmayanı kaldıramıyorum.
    6 -3 ... thanatos gorse kiskanir
  7. 7.
    Aşırı mantıklı önerme. Her şey otomatik olsa ve canlı yayın ile tek bir imama para ödesek falan... Süper olur...
    2 -1 ... uzay muhtari
  8. 8.
    cenazeleri sen yikayacan galiba?

nikahlari sen kiyacan?

dogan çocukların kulağına ezani sen okuyacan?

kuran da okuyabiliyosan anlaştık.
    3 -3 ... bittimiacaba
  9. 9.
    Her şehrin ezan vakti aynı olsaydı mantıklı olabilirdi. Üzerine yeterince düşünülmemiş.
    1 ... depozitolupetsise
  10. 10.
    Aslında teknolojik plan ama her yerin ezan saati farklı yahu şehir içinde bile fark oluyor.
    2 ... yabuislerne