1. 1.
    Haram zıkkım olasıdır. Bok yesin köpek.
    2 -2 ... larsmon
  2. 2.
    Tıp okuyup birde güzel bir kızla evlenir sonra bizim gibi hakkıyla okuyan insanları küçümserler.
    3 ... alonearrow
  3. 3.
    avrupali olsa sesiniz cikmaz amk bi siktirin gidin.
    4 -10 ... ahirtime
  4. 4.
    işte bunu da yaptılar, şimdi bu arapperestlik değilde nedir, sen onun ülkesine gitsen sana vatandaşlık hakkı bile vermez, bu tam bir adaletsizliktir.
    1 ... ykolmak
  5. 5.
    Ne yani vize final falan yok mu? *
    1 ... buyur burdan yak
  6. 6.
    Sadece suriyelilere yapılıyor ise ayrıcalıklıtır, haksızlıktır. Her ülkeye kontenjan varsa normaldir.
    1 ... dar hejirok
  7. 7.
    Sadece suriyelilere yapılıyor ise ayrıcalıklıtır, haksızlıktır. Her ülkeye kontenjan varsa normaldir.
    ... dar hejirok
  8. 8.
    Sinir oluyorum.
    Sanki bu ülkenin evladı onlar. Okumasınlar demiyorum okusunlar lakin bizim gibi sınava girsinler hakkıyla kazanıp okusunlar. Başkasının hakkını yemesinler.
    1 ... rotasiz ucak
  9. 9.
    tayyip babasına secde etmesi gereken suriyeli. sonuçta sizi o doldurdu buraya. zaten bu kadar öğrenci boşuna okuyor, suriyeliler ne yapıyorsa onlar gibi yapsın. suriye'ye gitsin, suriye vatandaşı olsun sonra "esad bize zulmediyor" diye ağlasın, sonra tayyip babaları bunları ülkeye doldursun... bunlar da tayyip babalarına bi zahmet şükretsin (!). arada bir iki hırsızlık yapsın, hırsızlık babadan oğla geçer misali.

akp iktidarında olmuştur.
    -1 ... habseligkeiten
  10. 10.
    benim yedi virgül bilmem kaç puanla kaçırdığım fakülteye rahat rahat, gerile gerile giren suriyelidir kendisi. ne diyeyim, ne denebilir.
    yazık. o fakülteye girebilmek için bir taraflarını yırtan binlerce kişinin emeğine, o kişilerin ailelerinin verdiği vergilere yazık.
    hakkım helal değil.
    1 ... pallas