bugün

o bi tane tek gözlü vardı hep onun yüzünden oldu.
Rockçı dersen rockçı benim...

içinde gitar duyduğunuz şey rock demek değildir.

Sözü ve müziği kitlelerin diline düşmüş parça yok.

Rock bir tepkidir 20 yıldır 1 allahın kulu sesini çıkaramadı! Aynısı trapçiler için geçerli ülkede yaşananlara tepki gösteremeyip ya hayata sövüyorlar ya da terk eden oruspuya.

Stüdyolar pahalı... popsuz pnu çıkarma şansı yok ki benim de 1 kuruş katkım olmadı.
Bu aşmanın yolu burjuva çocuğu olmaktır o adamdan rockçı olmaz doğuştan.

Uzadı... türkiyede ölen bir rock yok.
Rock yapmaya çalışan insanlar vardı sadece.
rock müzik kıraç yüzünden bitti. kıraç kendisini bozmadan önce herşey güzeldi. sonra bir bozdu tam bozuldu her şey. kıraç çok bozdu.
tamamen yerli ve yabancı olan eski sanatçıların kabahati. çıtayı öyle bir yere yükseltmişler ki, bir türlü üstüne çıkılamıyor.
son 10 senedir göze çarpan gerçek.
1) gitar çalmayı öğrenenlerin sayısı azaldı ve elektro müziğe yönelim arttı.
2) ya zaten rock müziği yerli ve milli değildi.. amerikan emperyalizminin bize empoze ettiğ bi şeydi.. bitmesi iyi oldu denilerek şimdi rock yerine keko fantezi rap/arabesk/pop parçaları, tiktok şarkıları, yerli ve milli kültürümüzü yansitiyır. kesin len vadan hayini derörizler. zaten çoğunlukla kezo olan kızları rock gibi betalık, eziklik ve ağlaklıkla düşüremezsiniz, biraz alfa errrkek olun keko barzo şarkıları dinleyin.
Ulan metal müzik bitmiş ne yapayım rockı ya. Ayrıca metal müzik rock müziğin babasıdır, kimse kusura bakmasın.

amerikan özentiliğinin artık feci demode ve aptal durması. özenti hayatların komik üstelik bir de kendini ileri sanan sefil acıklı halleri.
güzel olan her şey bitti. bencilleşen, bireyselleşen dünyada şimdi herkes kendi güzelini yaratıyor...
Jenerasyon çok değişti.. geçenlerde bi radyo kanalı denk geldi, dinleyeyim dedim. show radyo mu, super fm mi neydi... lan nerde ebru gündeşler, serdar ortaçlar, demet akalınlar.. hep adamlar hep adamlar... ne idüüğü belirsiz rapimsi saçma şarkılar söyleyip duruyorlar... arabama mazotu dolduracam, bu gece ben kullanmayacam filan... gerçi serdar ortaç da "Aşk bu kızıl ötesi, yaralı müzesi. Hareket edemem." diyordu olsun. pop iyidir... her zaman gideri var..

rock ve metal müzik de iyi, ama bazen kafa sikiyor. alternative rock dinleyim diyorsun, yine bi yerde bayyor.. yani ben öyleyim bilemiyorum.
çok ümitliydik oysa ki. kaliteli eserler çıkaran gruplarımız vardı. manga model seksendört mor ve ötesi. şimdi hepsi ya dağıldılar ya da eser veemiyorlar.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.