bugün

artık net bunu söyleyebilirim, dumandan ses seda yok, kargo zaten parcalandi, yuksek sadakat diye bisey vardi o da yok athena yok, dus sokagi sakinleri ve bulutsuzluk ozlemi zaten muzeye kaldirildı, hayko cepkin, pilli bebek,redd,manga,özlem tekin,şebo,pinhani bunlar nerede bilen yok, ortam kala kala rock grubu olmayan dahası olamayan, birbirinin aynısı yok Büyük Ev Ablukada yok dolu kadehi ters tut yok Son Feci Bisiklet gibi sikko sikko gruplara kaldı.
belki aralarında bir adamlar farklı.
karı düşmüyor çünkü. rock müzik zaten yoktu ülkede, karı düşürebilir miyim ayağına rockçı gibi gezen gençler vardı.
Eskiden ankara da ne underground gruplar çıkardı. Gündüzden trenle gider güven park ın orada akşama kadar içer gider konseri dinler sabah da ilk trenle uyuya uyuya geri dçnerdik. Her şeyin olduğı gibi bunun da anası skildi ülkede.
aynen ben yurt dışına giden çok müzisyen biliyorum, müzik konusunda da göç veriyoruz, ben sağda solda sahnede olan biri olarak söylüyorum kalite çok düştü.
kurban diye bir grup vardı.
güneş gibiydiler.
birgün söndüler.
ve dünya bunu 8 dakika sonra fark etti.
Teoman'nın rock yaptığı günleri özledim.
ya zaten rock müziği yerli ve milli değildi.. amerikan emperyalizminin bize empoze ettiğ bi şeydi.. bitmesi iyi oldu. şimdi rock yerine gıy gıy gıy rize müziği dinleyebilir, tıbbı birincilikle kazandığı halde üniversite kapılarında çürütülen dürbanlı bacılarımıza ağlayabilirsiniz.. sonra da ibadetinizi akp'nin yaptığı devasa beto camiilerden birinde eda edebilirsiniz..
çok ümitliydik oysa ki. kaliteli eserler çıkaran gruplarımız vardı. manga model seksendört mor ve ötesi. şimdi hepsi ya dağıldılar ya da eser veemiyorlar.
Jenerasyon çok değişti.. geçenlerde bi radyo kanalı denk geldi, dinleyeyim dedim. show radyo mu, super fm mi neydi... lan nerde ebru gündeşler, serdar ortaçlar, demet akalınlar.. hep adamlar hep adamlar... ne idüüğü belirsiz rapimsi saçma şarkılar söyleyip duruyorlar... arabama mazotu dolduracam, bu gece ben kullanmayacam filan... gerçi serdar ortaç da "Aşk bu kızıl ötesi, yaralı müzesi. Hareket edemem." diyordu olsun. pop iyidir... her zaman gideri var..

rock ve metal müzik de iyi, ama bazen kafa sikiyor. alternative rock dinleyim diyorsun, yine bi yerde bayyor.. yani ben öyleyim bilemiyorum.
güzel olan her şey bitti. bencilleşen, bireyselleşen dünyada şimdi herkes kendi güzelini yaratıyor...
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.