1. .
  gelişmiş bir ülkenin temel dayanak noktası diye gösterilen, bir toplum da ekonomik parametreler ölçeğinde bulunması farz olan kitledir. türkiye de gelir adaletsizliğinin getirdiği ekonomik buhranların yarattığı sosyal, kültürel, sınıfsal çatışmanın en üst düzeyde yaşanmasına neden olan sınıftır.
  3 ... sex files
 2. .
  aslında dünyanın orta sınıfının olmamasından kaynaklanıyordur çünkü dünyanın en zengin 200 insanının kontrol ettiği para dünyanın en fakir 2,5 milyar tekrar ediyorum milyar insanından daha fazladır. ayrıca her saat 1500 çocuk açlık ve açlıktan kaynaklanan hastalıklardan dolayı ölüyor.sizce bu sorun sadece türkiyenin mi.
  ... bado
 3. .
  orta sınıfın, diğer söylemle orta direk mensuplarının teğet geçmeyen ekonomik buhranlar içinde tamamen batması ya da tamamen çıkmasından kaynaklı durumdur. hiç yok değillerdir ama iyice azalmışlardır.
  1 ... eirene
 4. .
  halktan bihaber yaşamını sürdürenlerin bilgisayar başında herzaman yaptıkları tespitlerden biri.

  ya çok zengin ya da çok fakir mi var şimdi? ulan o zaman ben zengin değilsem sürünüyorum... bu mu yani mantık? zengin değilim ya, kesin açım, ağzım kokuyo.

  biraz mantıklı düşünelim. her kesimi barındırır bu ülke. yok öyle halktan bihaber yaşayıp, olmadık tespitlerde bulunmak.
  3 -3 ... ashaf
 5. .
  neden yok acaba atıyorum belkide serbest piyasa sisteminde ilk ezilenlerin onlar olmasından olabilir mi?
  ... ikaros