Advertisement

 1. 1.
  malesef mezun olan insan yapısına bakılırsa bir çoğunda iyi görülmemektedir.
  2 -1 ... rosava
 2. 2.
  önleri kesilmek için her türlü şey yapıldığından düşük olan seviyedir. sekiz yıllık eğitim bokuna, meslek liselerinin önü kesilmiştir.
  (bkz: katsayı problemi)
  2 ... goruntuvarsesyok
 3. 3.
  değerleri zaman içinde artacaktır. şu an onlarla ilgili işlerde çalışanların eğitim seviyeleri çok düşüktür. eğitimliler elbet bir gün tercih edilecektir. nacizane tavsiyem ilk işlerinde 3 e 5 e bakmadan büyük bir istekle çalışsınlar. zaman, onların öğrendiklerinin boş şeyler olmadığı gerçeğini ortaya çıkaracaktır.
  2 ... pilotmont
 4. 4.
  (bkz: mesleki eğitim sorunu)
  ... gogol
 5. 5.
  değerleri zaman içinde artmayacaktır artması uzun bir süre gerektirir.

  meslek liseleri bir kenara atılmıştır çöp gözüyle bakılmaktadır ve bu sebepler değerlerinin artması uzun zaman alacaktır,
  çoğunlukla eğitim ve zeka seviyelerinin düştüğü gençlerin beyin ile değilde iş gücüyle insan yetiştirmeyi ilke almış acınası eğitim kurumlarıdır.
  1 ... morgenstern
 6. 6.
  artık personel alımına karışmamama neden olan üzücü durumdur.
  ... mademkiyaziyorumohaldevarim
 7. 7.
  kısıtlıda olsa bilgiye aç öğrenci için en üst düzeyde olabilir, aksi gibi bilgiye ihtiyacı olmadığını düşünen genç ergen (!) için gereksiz bir yer olmakta ve seviyesi düşük görünmektedir.
  -1 ... eerroristt
 8. 8.
  Düz liselere oranla daha seviyelidir ve yararlıdır adam eder.
  ... filinta
 9. 9.
  kobilerin ciddi anlamda eleman sıkıntısına girmiş olmasına neden olan seviyedir.
  -1 ... rosava
 10. 10.
  olmayan seviyedir. bu ülkede ya anadolu lisesinde okuyacaksın ya da özel lisede. meslek lisesini hep küçümserler. meslek lisesinin öğretmenleri bile gram takmaz dersleri. götlerinin ucuyla anlatırlar.(genelleme yapmıyorum, ciddiye alan elbette ki vardır. ) dershanelerde bile meslek sınıfları küçümsenir. gençlerin azımsanamayacak bir kısmı da bu liselere gittiklerinde küçümsendikleri için özgüvensiz olurlar. halbuki gençliğimizin ülkemizi iyi yerlere taşımaları için girişimci ve özgüvenli olmaları gerekir.
  ... issizbayan