1. 1.
    türkiye de koronavirüs vakası

Yaklaşıyor yaklaşmakta olan ...
    5 -9 ... traveler of secret moments
  2. 2.
    italya, güney kore, ırak ile tüm uçuşlar durduruldu.

corona var ama açıklanmıyor söylemi ise ancak bir yere kadar geçerli olabilir. sonsuza dek saklanamaz.
    demek ki tespit edilen henüz kimse yok.

şu an virüsün görülmediği tek önemli ülkeyiz.
    yeni zelanda'dan, izlanda'ya kadar görüldü. sanırım şanslı olduğumuz birtakım yönler var.
    6 -4 ... eylulsabahi
  3. 3.
    Şanslı olmak değil. Tamamiyle fahrettin koca ve kurduğu bilim kurulunun başarısıdır. Bununla ilgili ayrıntılı bir entari döşicem de eriniyorum şimdilik.

Edit: eksilere bak. gerizekalı mısınız olm? işin içinde olan benim. Tamam aq tamamiyle şans. Ettiğimiz dualar ve dut pekmezi sayesinde korona virüs pas geçti bizi. Bilim kurulu falan hikaye. Amına kodumun salakları

Ayrıntılı entari; (#42932815)
    12 -17 ... satoshi nakamoto
  4. 4.
    Corona denilen virüs kuluçka döneminde bünyede uzun süre yaşayabilir ki bu tip formlar ve varyasyonları 30-40 sene sonra bile çıkabilir yani yok demek de saçma bilhassa tespit olmadan var demek de saçma herkesi tek tek tahlilden geciremeyeceklerine göre şu an bilinmez bir denklemin içinde dünya.

Ama v for vendetta akıllara gelmeli..
    1 -1 ... kasli seksi ve eski yazar
  5. 5.
    Düşünme yetisi olduğunu bilsem bile bile ülkeye girmedi diyeceğim koronavirüs içiN.

Hastalıktan zerre korkmayan ben bile korkuyorum artık bu virüsten. Girdi ve sinsice bir yerlerde çoğalmakla meşgul belki de.

Edit : keşke şu entryi yazdığım güne dönebilse idik.
    -1 ... yazdan kalma bir gun
  6. 6.
    eskiden eurovisionda bize verilen puanlar gibiyiz coronovirüs vakasında, 'italy 10 points, france 10 points, turkey no points''

şimdilik şükürler olsun.
    7 ... narcomedian
  7. 7.
    türkiye de koronavirüs vakası

Sırada bulgaristan var ...

Yarın öbür gün oradan hastalık haberi gelir.
    2 -1 ... traveler of secret moments
  8. 8.
    Suriyeli kaçıyor, Virüs bile gelmiyor AKP türkiyesine anlayın artık.
    3 -1 ... beyaz baretli mehmet aga
  9. 9.
    Var
    Ama söylemiyorlar.
    8 -3 ... gargameliinkizi
  10. 10.
    dut pekmezinden ötürü hızlı atlatıyoruz arkadaşlar.
    bağışıklığı güçlü milletiz.
    2 ... thanatos gorse kiskanir